• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۵۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

خدمات شهری پیشانی شهرداری ها در امر خدمات رسانی هستند

روتیتر: مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج اظهار داشت: خدمات شهری با بیش از دهها خدمت و وظیفه متنوع پیشانی شهرداریها در امر خدمات رسانی محسوب می شوند.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،مجتبی اسکندری طی نشست صمیمی با مسئولان و کارکنان حوزه خدمات شهری این منطقه عنوان کرد: حوزه خدمات شهری پیشانی شهرداری ها در امر خدمات رسانی به شهروندان محسوب می شوند که با توجه به کارکردهای مشخص و هدفمند به انجام وظایف خود بر اساس قوانین موجود می پردازد.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج اظهار داشت: یکی از وظایف کلیدی حوزه خدمات شهری مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز بوده که این امر آسیب ها و تهدیدهای زیادی را برای شهر و شهروندان به همراه دارد.

اسکندری افزود: با توجه به این مهم، حوزه خدمات شهری منطقه طی سه ماه اخیر سال جاری، همکاری های لازم را با منطقه در راستای پیشبرد اهداف داشته است و با توجه به سیاست های اتخاذ شده در زمینه جلوگیری از ساخت و سازهای غیر اصولی و برخورد با افراد سودجو که به بهانه کسب سود بیشتر حقوق شهروندان را پایمال می نمایند به خدمات رسانی می پردازد.

این مسئول با اشاره به برخی تخلفات صورت گرفته در سطح شهر، ادامه داد: بعضی از شهروندان از روی ناآگاهی به حقوق دیگران تجاوز و برای مردم مشکل ایجاد می کنند؛ حال اگر دستگاهی این نارضایتی را به رضایت مندی تبدیل نماید، ارزشمند خواهد بود اما در مواردی دیگر شاهد آن هستیم که افرادی به بهانه سود جویی و با زیر پا گذاشتن قوانین به حقوق دیگران تجاوز می نمایند که در این مواقع دستگاه های ذیربط می بایست با این افراد برابر قانون برخورد کنند.

وی در ادامه بر ضرورت وحدت و همکاری بین نیروهای خدمات شهری با عوامل انتظامی و دادستانی در خصوص مقابله با متخلفین ساخت و سازهای غیر مجاز، متکدیان و سد معبر کنندگان تأکید کرد و گفت: با توجه به این که سدمعبر، تجاوز به حقوق دیگران است برخورد با این تخلف نیازمند همکاری نیروهای انتظامی و نیروهای اجرائی شهر است که خوشبختانه همکاری های خوبی در این رابطه صورت گرفته و امیدواریم با تقویت این تعامل ها مشکلات موجود مرتفع گردد.

مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج در پایان یادآور شد: حوزه خدمات شهری به منظور کاهش و پیشگیری از تخلفات انجام شده در سطح شهر، باید با همکاری سایر نهادهای مربوطه؛ فرهنگ سازی و آماده کردن مردم جهت کاهش تخلفات را اجرایی کند و برای تحقق این مهم تمام توان خود را به کار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *