• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۴۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اضافه شدن سگ های زنده یاب بعد از ۳ روز/ادامه عملیات جستجو در مناطق سیل‌زده

روتیتر: معاون عملیات سازمان امداد و نجات و جمعیت هلال احمر از تداوم عملیات جستجو مفقود شدگان حادثه سیل روز یکشنبه خبر داد و گفت: چند قلاده دیگر از سگ‌های جستجوگر نیز به تیم‌های جستجو اضافه شده است.
به گزراش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، حسین درویشی درباره آخرین وضعیت امدادرسانی هلال احمر در مناطق سیل زده استان تهران و البرز خاطرنشان کرد: عملیات جستجو همچنان ادامه دارد و تا زمانی که سازمان مدیریت بحران دستور پایان عملیات را صادر نکند ما به جستجو برای یافتن افراد مفقود شده ادامه خواهیم داد.
وی با بیان اینکه تیم‌های جستجو در استان تهران و البرز عملیات جستجو را ادامه می‌دهند، گفت: یک مورد مفقودی مربوط به خانمی در استان البرز و یک مورد نیز مربوط به آقایی حدودا ۵۵ ساله در روستای معلم کلایه از توابع الموت قزوین است.

وی افزود: در خصوص مفقود شدگان استان تهران اکنون آمار دقیقی در اختیار نداریم.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات و جمعیت هلال احمر ادامه داد:‌ در همین راستای تعداد تیم های سگ‌های جستجوگر را افزایش داده ایم و عملیات جستجو همچنان ادامه دارد.

وی به بارش‌های اخیر در استان‌های کهگیلویه و بویر احمد، اصفهان و فارس نیز اشاره کرد و گفت: در جریان این بارش‌ها و جاری شدن سیلاب در برخی از مناطق این استان‌ها نیز امدادگران هلال احمر به صدها تن امداد رسانی کرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *