• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۳۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

روتیتر: وزیر امور خارجه طی نامه‌های جداگانه‌ای از رهنمودها، حمایت‌ها و دعاهای خیر آیات عظام نسبت به اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان خالصانه تشکر کرد.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، به دنبال اظهار محبت‌های مراجع عظام تقلید نسبت به تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در طول سال‌های اخیر، خصوصا در دیدار اخیر دکتر نهاوندیان با حضرات آیات وحید خراسانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی و موسوی اردبیلی، دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه طی نامه‌های جداگانه‌ای از رهنمودها، حمایت‌ها و دعاهای خیر آیات عظام نسبت به اعضای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان خالصانه تشکر نمود.

دکتر ظریف در بخشی از این نامه اظهارات محبت آمیز مراجع عالیقدر تقلید را موجب دلگرمی مضاعف و امید بیشتر در مسیر احقاق حقوق ملت مسلمان و انقلابی کشورمان ارزیابی کرده است.

دکتر نهاوندیان ضمن سفر به قم و مشهد در روزهای ۲۴ و ۲۵ تیرماه با حضرات آیات وحید خراسانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی، شبیری زنجانی و موسوی اردبیلی ملاقات نمود و گزارشی از عملکرد تیم مذاکره کننده هسته ای را ارائه کرد.

از سوی دیگر حضرات آیات عظام در این دیدارها از تلاشهای تیم مذاکره کننده و هیات دولت تشکر نمودند و اظهار داشتند: “ایستادگی تیم مذاکره کننده در این مدت طولانی ستودنی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *