• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

دادگو: شورا با درخواست احتمالی شهرداری برای دریافت تسهیلات بانکی موافقت می کند

روتیتر: رئیس شورای اسلامی شهر کرج تاکید کرد: با استناد به عملکرد جهادی مدیریت شهری در زمینه عمران و آبادانی شهر، صریحا اعلام می کنم اگر شهرداری درخواست وام به مبلغی بالاتر از گذشته را نیز به شورا تقدیم کند، شورای اسلامی شهر در این خصوص همکاری و همراهی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،محمود دادگو که صبح امروز در بازدید از طرح های عمرانی شهر کرج بویژه تقاطع غیرهمسطح حصارک سخن می گفت، این مطلب را اعلام کرد و بیان داشت: این به رغم هجمه ها و انتقاداتی صورت خواهد گرفت که به مجموعه مدیریت شهری به دلیل موافقت با دریافت وام ۱۰۰ میلیاردی توسط شهرداری وارد می شود.

وی اضافه کرد: با نظر انداختن به عملکرد بسیار موثر و هدفمند شهرداری در احداث طرح های خرد و کلان، و اقدامات متعدد و هزینه بری که برای تحقق این پروژه ها انجام می گیرد، می توان ضرورت موافقت و دریافت مبالغ مذکور را تایید کرد.

این مسئول ارشد پارلمان تصمیم گیر شهری، از نمونه اقدامات موثر و هزینه بر را انتقال بیش از ۳۰۰ اصله درخت واقع در مسیر احداث تقاطع غیرهمسطح حصارک عنوان کرد که در راستای حفظ محیط زیست و فضای سبز شهری و با احتساب دغدغه های متنوع شهر و استان انجام گرفته است.

دادگو گفت: از دیگر طرح هایی که با جدیت و اهمیت زیادی مشغول اجرا می باشد تقاطع غیرهمسطح در میدان حافظ و پل سوم خرداد است که باید برای رفع تملک اراضی مرتبط با این طرح ها همت و همراهی مورد نیاز صورت گیرد.

این مسئول، تکمیل و بهره برداری از این طرح ها را برای حیات عمرانی و ترافیکی شهر ضروری ارزیابی کرد و ادامه داد: ساخت تقاطعاتی از جمله حصارک، مهرویلا و میدان امام خمینی(ره) با قوت و سرعت در حال اجراست و به زودی شاهد بهره برداری از طرح های بزرگ متعدد در سطح شهر خواهیم بود.

دادگو در ادامه گفته های خود، مطابق گذشته بر اهمیت و حساسیت احداث و تکمیل پروژه قطار شهری کرج تاکید کرد و از مسئولان حاضر خواست این طرح را در سطوح مختلف ملی، شهری و استانی تا رسیدن به مراحل پایانی پیگیری کنند.

وی، مهمترین محصول مجموعه تلاش های خدمات شهری را در راه اندازی متروی درون شهری کرج ارزیابی کرد و ادامه داد: همه طرح های ترافیکی و تدابیر اصلاحی در احداث قطار شهری خلاصه می شود و اگر این طرح تکمیل شده و مورد بهره برداری قرار گیرد، بخش اعظمی از دغدغه های ما در موضوعات مختلف شهری از جمله ترافیک، آلودگی هوا و نظایر آن مرتفع خواهد شد.

دادگو در پایان از همکاری همه دستگاه ها و بخش های اثرگذار در احداث تقاطع غیرهمسطح حصارک و دیگر طرح های عمران شهری قدردانی کرد و بویژه همراهی و مساعدت دادستانی استان برای رفع مشکلات موجود در مسیر اجرای طرح ها را ستود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *