• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۰۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

کمالیزاده: تقاطع های غیرهمسطح روح تازه ای را در کالبد ورودی های شهر دمیده اند

روتیتر: معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج با اشاره به احداث تقاطع های غیرهمسطح با اعتباری افزون بر هزار میلیارد تومان اظهار داشت: با اجرای پروژه های کلان عمرانی، روح تازه ای در کالبد ورودی های شهر دمیده شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،علی اصغر کمالی زاده در جریان بازدید از روند احداث تقاطع غیرهمسطح حصارک که با حضور جمعی از مسئولان شهری و استانی انجام شد این مطلب را اعلام کرد.

وی اظهار داشت: در ورودی کرج از سمت محمدشهر ساخت پل زیرگذر به اصلاح وضعیت سابق کمک شایانی کرد. همچنین ورودی مسیر شرقی شهر را احداث پل حافظ و بهره برداری از پل مکمل حامی بهبود خواهد بخشید.

به گفته کمالی زاده، احداث پل جانبازان و اجرای تقاطع غیرهمسطح حصارک نیز دیگر ورودی های شهر را اصلاح خواهد کرد که با این اقدامات کوشیده ایم میزبان خوبی برای شهروندان یا مسافرانی که از دیگر نقاط و استان های کشور به البرز و کرج سفر می کنند، باشیم.

این مسئول به بیان برخی مشخصات و ویژگی های تقاطع غیرهمسطح حصارک پرداخت و اضافه کرد: این تقاطع با شش دستگاه پل و حدود ۲۱ هزار متر مربع سطح عرشه، ۲۱ برابر پل سوم خرداد واقع در مهرشهر است که این بیانگر حساسیت و عظمت طرحی است که هم اکنون در حال اجرا می باشد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، وجود مشکلات متعدد با توجه به بزرگی طرح را طبیعی دانست و رهنمودها و حمایت های شهردار و مجموعه شورای اسلامی شهر برای تحقق برنامه ها و اهداف پیش رو را بسیار مفید و موثر ارزیابی کرد.

وی ضمن تقدیر از تمامی مسئولان برای حمایت از این پروژه، تبدیل شهر به کارگاهی عمرانی را در شرایطی دانست که تمامی اقدامات مرتبط با ساخت و ساز و فعالیت های عمرانی با توجه به محدودیت های اعتباری و تحریم در حالت کما و رکود قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *