• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۲:۳۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

صدر نژاد: بوستان ارغوان با تجهیز به ست تندرستی میزبان ورزش صبحگاهی شهروندان است

روتیتر: مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج اظهار داشت: بوستان ارغوان با مجهز شدن به ست تندرستی میزبان ورزش صبحگاهی شهروندان است و این مهم نقش بسزایی در توسعه سلامت عمومی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی ایفا می کند.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، عزیز صدرنژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه مدیریت شهری کرج ادامه داد: توسعه فضاهای ورزشی به منظور پاسخگویی به نیازها و مطالبات شهروندان در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است؛ چرا که شهر بدون سرانه ها و امکانات ورزشی و فرهنگی به محلی مناسب برای رشد آسیب های فرهنگی و اجتماعی تبدیل می شود و زندگی شهروندی را نیز با مشکلاتی روبه رو می کند.

این مسئول شهری ادامه داد: از این رو، تجهیز و رسیدگی به پارکها و بوستان های سطح منطقه یکی از اولویتهای مهم واحد فضای سبز می باشد. همچنین با تامین بودجه های مورد نیاز نسبت به خریداری و نصب ست تندرستی و مجموعه بازی کودکان در پارکهای تحت پوشش اقدام کرده و خواهیم کرد تا شاهد ارتقای نشاط اجتماعی در بین شهروندان باشیم.

وی توسعه ورزشهای همگانی و فعالیتهای ورزشی در بوستانها را یکی از اولویتهای مهم دانست و گفت: این امر موجب تقویت سرانه های ورزشی منطقه خواهد بود.

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج با بیان این که نصب وسایل ورزشی در پارک ها گامی در راستای توسعه سلامت جامعه است، افزود: تجهیز و رسیدگی به پارک‌ها و فضای سبز یکی از اولویت‌های مهم کاری و در راستای رسیدگی به حقوق شهروندی است.

صدرنژاد در پایان با بیان اینکه استفاده از تجهیزات ورزشی در سطح پارک‌های منطقه رو به افزایش است، عنوان کرد: نصب وسایل ورزشی و بازی در پارک‌ها تاثیر مستقیمی بر سلامت شهروندان دارد چرا که با بهره‌گیری از این امکانات و انجام ورزش در طول روز سلامت خود را تضمین می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *