• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۲:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

زین العابدینی: درختان کاخ مروارید با نسخه شفابخش سازمان پارکها جانی دوباره می گیرند

روتیتر: مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از استقرار نیروهای حوزه فضای سبز از فردا در کاخ مروارید خبر داد و گفت: از فردا عملیات احیای درختان این مجموعه آغاز خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ، محمدرضا زین العابدینی با اشاره به تامین اعتبار جهت احیای فضای سبز و درختان کاخ مروارید اظهار داشت: این مهم در دستور کار سازمان است که طبق برنامه ریزی مقرر شده از فردا نیروهای فضای سبز در این مجموعه مستقر شوند و به احیای درختان موجود بپردازند.

وی از استقرار سیستم آبیاری تحت فشار برای آبیاری درختان این مجموعه خبر داد و یادآور شد: با اقدامات مذکور، در آینده ای نه چندان دور، درختان موجود احیا می شوند که امید می رود دیگر شاهد آسیب به عرصه های سبز شهری نباشیم.

این مسئول با اشاره به روند نظارت بر حفظ و نگهداری از درختان موجود در سطح شهر افزود: خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون درختی به دلایل عدم نگهداری و آبیاری و … خشک نشده است.

زین العابدینی با اشاره به سیل و طوفان اخیر در کرج یادآور شد: در جریان طوفان هفته های گذشته، حدود ۹۰ درخت آسیب دیدند که از سوی نیروهای فضای سبز، سریعا به وضعیت این درختان رسیدگی شد.

مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: با اجرای پروژه انتقال آب قنات در باغستان، آب خام به پروژه جنگل کاری باغستان کمربند سبز کرج منتقل شد تا بتوان نسبت به آبیاری منظم درختان موجود اقدام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *