• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۴۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اختلالات جنسی ؛دلیل ۷۰ درصد طلاق ها در ایران

روتیتر: رئیس مجتمع دارویی-درمانی جمعیت هلال‌‌احمر در مراسم افتتاح کلینیک سلامت جنسی گفت: تمام خدمات این کلینیک تحت پوشش بیمه‌های پایه ارائه می‌شوند. کلینیک مشاوره نیز به زودی راه‌‌اندازی خواهد شد.
به گزراش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،رئیس مجتمع دارویی-درمانی جمعیت هلال‌‌احمر در مراسم افتتاح کلینیک سلامت جنسی گفت: تمام خدمات این کلینیک تحت پوشش بیمه‌های پایه ارائه می‌شوند. کلینیک مشاوره نیز به زودی راه‌‌اندازی خواهد شد.

مسعود حبیبی در مراسم افتتاح پلی کلینیک سلامت خانواده و کلینیک سلامت جنسی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، گفت: در جمعیت هلال احمر مفتخریم که از اعتماد مردم برخورداریم و همواره درصدد بودیم که این اعتماد مردم را پاس بداریم؛ پاسداشت این اعتماد نیز فراهم کردن بهترین‌ها برای مردم بوده است.

وی با اشاره به برنامه های مجتمع دارویی درمانی هلال در سند چشم انداز این مجتمع افزود: فاز بعدی ما براساس چشم انداز ترسیم شده، راه اندازی مرکز جامع سرطان است که البته این امر در حال انجام است. اما بنا به درخواست‌های زیادی که شده بود، بحث راه اندازی کلینیک سلامت خانواده را در شورای مدیران مطرح کردیم و با آن موافقت شد. امیدواریم این کلینیک بتواند سلامت خانواده و نشاط و پایداری را در زندگی‌ها بیشتر کند.

رییس مجتمع دارویی-درمانی جمعیت هلال احمر همچنین از راه اندازی کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد در هفته دولت خبر داد و گفت: این کلینیک مراقبت‌های بارداری و نوزادی را ارایه خواهد کرد چرا که بیماریها در این حوزه خانواده را مستاصل می‌کند. کلینیک مشاوره نیز بزودی راه اندازی خواهد شد تا مردم بتوانند از خدمات آن بهره مند شوند.

حبیبی همچنین در جمع خبرنگاران گفت: بنابر اعلام متخصصان روانپزشکی، ۷۰ درصد طلاق ریشه در اختلالات جنسیتی دارد. بنابراین باید به این مساله پرداخت. این موضوع نیازمند فرهنگ‌سازی است. البته پزشکان، روانشناسان و روانپزشکان کار خود را در این باره انجام می‌دهند. باید کاری فرهنگی انجام داد تا با این مساله نیز به صورتی عادی برخورد شود. به همین دلیل این موضوع نیازمند حضور رسانه‌هاست.

رئیس مجتمع دارویی-درمانی جمعیت هلال احمر ادامه داد: وزارت بهداشت نیز درصدد تشکیل چنین مراکزی است. تشکیل این مراکز فرصتی برای جامعه تلقی می‌شود تا کسانی که اختلالاتی در این باره دارند، بتوانند درمان مناسب را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *