• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۰۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

با اعتباری ۴۰۰ میلیون تومان؛ “پارک خبرنگار” در منطقه ۳ شهرداری کرج افتتاح شد

روتیتر: مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج از افتتاح “پارک خبرنگار” در این منطقه به منظور پاسداشت مقام خبرنگار و تلاشگران عرصه خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی خبر داد.

به گزارش پایگا خبری و  تحلیلی روتیتر ،محمدرضا سیفی عنوان کرد: به منظور قدردانی از زحمات خستگی ناپذیر خبرنگاران و اصحاب رسانه، پارک خبرنگار که نماد قدردانی از این قشر تأثیرگذار و زحمتکش جامعه است در فضایی به وسعت ۶۵۰۰ مترمربع در کانال غربی فردیس احداث گردید.

مدیر منطقه ۳ شهرداری کرج از نصب المان ویژه خبرنگار با طراحی مفهومی و بصری زیبا در این پارک خبرداد و افزود: برای بهره برداری از پارک خبرنگار بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

سیفی بیان کرد: نصب وسایل ورزشی و تندرستی ویژه بزرگسالان و ست های ویژه کودکان، سرویس بهداشتی و پارکینگ از ویژگی های پارک خبرنگار بوده که امید می رود با توجه به احداث این پارک، فضای مناسبی برای شهروندان برای گذران اوقات فراغت فراهم شود.

این مسئول با اشاره به پتانسیل بالای شهر کرج در افزایش سرانه فضای سبز خاطرنشان کرد: با افزایش فضاهای سبز در سطح این کلانشهر، سرانه تفریحی شهروندان نیز ارتقا پیدا می‌کند که رسیدن به سرانه استاندارد فضای سبز نیز در اولویت برنامه مدیریت شهری کرج قرار دارد.

وی با بیان اینکه در طراحی فضای شهر اصول توسعه فضای سبز و فضای تفریحی باید لحاظ شود، بیان کرد: رسیدن به سرانه های استاندارد شهری باید در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار گیرد.

وی در پایان با تاکید بر اینکه ایجاد پارکها در سطح شهری باید به مفهوم واقعی آن باشد، گفت: ایجاد پارک به ویژه در مناطق غیر برخورداری که آمار جمعیت آن نیز به نسبت بالاست، ضروری می باشد.

این مسئول اظهارامیدواری کرد که با تلاش و همت مسئولان نهضت توسعه فضای سبز و سرانه تفریحی در کرج به معنای واقعی اجرایی شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *