• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۰۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

سعادت: میدان شهید مدنی با انجام عملیات ساماندهی جانی دوباره به خود می گیرد

روتیتر: مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج اظهار داشت: میدان شهید مدنی در این منطقه با تخصیص اعتبار ۴۰۰ میلیون تومانی و انجام عملیات ساماندهی جانی دوباره به خود می گیرد و به لحاظ نما و مبلمان ساماندهی و بهسازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،سعادت عنوان کرد: طرح بهسازی میدان شهید مدنی از سوی حوزه عمران منطقه آغاز شده است که پیش بینی می شود تا پاییز سال جاری به بهره برداری برسد.

مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج اظهار داشت: طرح مذکور، به منظور بهسازی پارک ها و فضای سبز منطقه در دستور کار قرار گرفت تا با توجه به قرارگرفتن بیمارستان مدنی در شمال این میدان، بستری مناسب برای رفاه حال شهروندان و استفاده بهینه از فضای سبز موجود در این محدوده صورت پذیرد.

این مسئول یادآور شد: عملیات بازسازی میدان مدنی شامل بهسازی جداول و کفپوش های قدیمی، احداث سرویس بهداشتی، آبنما، بازسازی کامل فضای سبز، نصب ست های تندرستی و کاشت گل و گیاه خواهد بود.

سعادت گفت: برای انجام طرح مذکور اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان تخصیص داده شده است و تمامی مراحل عمرانی آن با نظارت احسن تا بهره برداری کامل پیگیری می شود.

وی در ادامه سخنان خود به انجام عملیات پیاده روسازی خیابان اصلی و جدولگذاری کوچه های فرعی حاجی آباد این منطقه اشاره کرد و افزود: این عملیات از اواخر تیرماه سال جاری آغاز شده است.

مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج بیان کرد: پروژه مذکور تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که امید می رود تا پایان هفته جاری به بهره برداری برسد.

سعادت با اشاره به حجم فعالیت عمرانی در عملیات پیاده روسازی خیابان اصلی و جدولگذاری کوچه های فرعی حاجی آباد افزود: پیاده روسازی خیابان اصلی حاجی آباد به متراژ ۶۰۰ مترمربع و جدولگذاری کوچه های فرعی حاجی آباد در مجموع به متراژ ۳۸۰ متر طول در حال اجرا می باشد.

این مسئول در پایان تاکید کرد: تمامی عملیات های عمرانی در سطح منطقه بر اساس جدول زمانبندی شده اجرایی می شود که درخواست های شهروندان نیز در آن از جایگاه بالایی برخودار است و با جدیت پیگیری می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *