• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۱۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

احداث سوله ورزشی در جاده انرژی اتمی در مراحل بهره برداری قرار دارد

روتیتر: مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج اظهار داشت: احداث سوله ورزشی در جاده انرژی اتمی با اعتباری یک و نیم میلیارد تومانی در مراحل بهره برداری قرار دارد و در آینده ای نزدیک تقدیم شهر و شهروندان می شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،علیرضا کیان عنوان کرد: پروژه ساخت سوله ورزشی با مساحتی بالغ بر یک هکتار، از اوایل فروردین ماه سال جاری با همت حوزه عمران منطقه در جاده انرژی اتمی آغار شد.

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج اظهار داشت: در مراحل اجرایی پروژه مذکور، عملیات محوطه سازی نیز به موازات آن در حال انجام می باشد که تلاش ها بر آن است تا با نظارت دقیق در مراحل ساخت سوله ورزشی، این طرح در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسد.

کیان افزود: ساخت این سوله ورزشی با هدف توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی، تشویق و ترغیب شهروندان به امر ورزش و همچنین ارتقاء فرهنگ سلامت در دستور کار حوزه عمران منطقه قرار گرفته است که تلاش می کنیم تا سه ماه آینده آن را افتتاح نماییم.

این مسئول یادآور شد: برای ساخت این مجموعه ۱٫۵ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که تاثیر زیادی در انجام امور ورزشی شهروندان به ویژه جوانان مستعد خواهد داشت.

وی در پایان ایجاد و ساخت این فضاها را یکی از اهداف مستمر مدیریت شهری کرج عنوان کرد و گفت: علاوه بر اینگونه اقدامات در سطح منطقه، وسایل متعدد ورزشی و بدنسازی نیز در پارک‌ها بهسازی گردیده و یا به پارک ها تجهیز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *