• خرداد ۲۷, ۱۴۰۳ ۲۲:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

دادگو:شورا و شهرداری کرج بال های حرکت البرز به سمت توسعه و آبادانی هستند

روتیتر: رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: شورا و شهرداری کرج بال های حرکت و پرواز استان البرز به سمت توسعه پایدار و آبادانی هستند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، مهندس محمود دادگوبا بیان اینکه مدیریت شهری در مقطع زمانی کنونی با ادبیات عمران و آبادانی با شهر و شهروندان سخن می گوید، گفت: دوره چهارم مدیریت شهری با استفاده از تجربیات و اندوخته های دوره های پیشین به سطح قابل قبولی از بلوغ فکری و رشد علمی دست یافته و با نگاهی کلان و جامع نگر نسبت به نیازهای موجود، در حال فقرزدایی ریشه ای در حوزه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و… است.

رئیس پارلمان شهری کرج با تاکید بر اینکه هر یک از معاونتها، مناطق و سازمان های تابعه شهرداری کرج دارای ماموریت های مشخص و نقشه راه مدون و منسجم هستند، بیان داشت: نمایندگان مردم در راستای عمل به وظایف و رسالت های قانونی و شرعی و با نگاهی موشکافانه و آسیب شناسانه بر عملکرد بخش های مختلف شهرداری نظارت دقیق دارند و با ارایه رهنمودها و تذکرات سازنده خویش، شهر را در مسیر واقعی عمران و آبادانی قرار می دهند.

به گفته شهردار اسبق کلانشهر کرج، هر یک از کمیسیون های تخصصی و کمیته های راهبردی پارلمان شهری با در هم آمیختن روحیه تخصص و تعهد و با اولویت قرار دادن مصالح و منافع شهر و شهروندان، درصدد گام برداشتن در مسیر رفع مشکلات برآمده و می کوشند که شهرمان را آنگونه که شایسته و در شان شهروندان شریف است، مهیا کنند.

وی، ساختن کرجی هوشمند، پیشرفته و توسعه یافته را رسالت حقیقی و دور نمای شهر از نگاه اعضای شورای اسلامی شهر کرج برشمرد که بناست با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و آگاه، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، تحقق مبانی و سیاست های اقتصاد مقاومتی، افزایش بهره وری سازمانی و تجلی شهروند مداری در عملکرد مدیران شهری محقق گردد.

دادگو بیان داشت: همانطور که از بدو آغاز فعالیت های دوره چهام مدیریت شهری کرج تاکنون شاهد بهره برداری از میلیاردها تومان پروژه های عمرانی در راستای تقویت رفاه حال همشهریان گرامی بوده ایم، تا پایان سال جاری نیز هدایایی از جنس کار و تلاش جهادی تقدیم عزیزان خواهد شد و ما هیچ هدف و رسالتی را مقدس تر از جلب رضایت الهی و خلق خدا نمی پنداریم.

این عضو با سابقه پارلمان شهری در ادامه به حمایت از انتخاب علی ترکاشوند به عنوان شهردار کلانشهر کرج پرداخت و ضمن ابراز رضایت از عملکرد وی و اعضای کابینه اش گفت: ترکاشوند که پیش از این نیز تصدی سمت کلیددار شهر را عهده دار بوده، طی سالهای اخیر و در پایتخت جمهوری اسلامی مناصب و مسئولیت های کلانی را به دوش کشیده است که عملکرد موفق و قابل قبول کنونی وی مرهون تجربیات گذشته، شناخت کامل از نیازها و مشکلات شهر، کلان نگری و جایگاه ویژه وی نزد مردم و مسئولان بالادستی است.

به گفته دادگو، اداره امورات کلانشهری چون کرج نیازمند سطح بالایی از دانش و تجربه مدیریتی است که به حمد الهی اعضای کنونی پارلمان شهری از آن بهره مند هستند و به دور از حاشیه ها و موضوعا جانبی، عزم و اراده و همت خویش را برای تحقق وعده ها و سازندگی جهادی به کار گرفته اند.

وی در ادامه به نمایندگی از فرد فرد اعضای شورای اسلامی شهر کرج از مردم، خانواده های معظم شهداء و جانبازان، سلسه جلیله روحانیت، معتمدین محلات، شهروندان و همچنین مسئولان ارشد استانی، شهرستانی و شهری که با حمایت های بی دریغ خود، خادمین مردم در بدنه مدیریت شهری را برای ارایه عملکرد بیشتر و بهتر دلگرم می کنند، به صورت ویژه تقدیر و تشکر کرد و توفیق روز افزون ایشان در کلیه مراحل زندگی فردی و اجتماعی را از درگاه باری تعالی خواستار شد.

دادگو در پایان تصریح کرد: از نگاه بنده و با توجه به اینکه در برهه ای از زمان تصدی سمت شهردار این کلانشهر را بر عهده داشته ام، باید اذعان کنم که شهرمان به لحاظ عمرانی در فصلی از شکوفایی و رونق پایدار قرار دارد که شاید در تاریخ کرج کم سابقه باشد و جا دارد که مردم و مسئولان از این فرصت مغتنم و مبارک برای آبادانی هر چه بیشتر مرکز البرز بهره گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *