• خرداد ۲۷, ۱۴۰۳ ۲۳:۱۶

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

عسگری: تبلیغات چهارمین نمایشگاه گل و گیاه کرج در حال اکران است

روتیتر: مسئول روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج از آغاز اکران گسترده تبلیغات چهارمین نمایشگاه گل و گیاه در نقاط مختلف این کلانشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، حمیدرضا عسگری ، با اعلام این مطلب اظهار داشت: طبق سنوات گذشته و با برنامه ریزی های انجام شده قرار است که از ۱۶ الی ۲۰ شهریورماه سال جاری چهارمین نمایشگاه گل و گیاه کرج در محل باغ گلهای پارک شهید چمران برگزار شود.

وی افزود: در این زمینه به منظور اطلاع رسانی به شهروندان و اعلام زمان برپایی نمایشگاه، از سوی سازمان پارکها، بیش از ۱۰۰ بنر، بیلبورد، استند و لمپوست اطلاع رسانی در نقاط مختلف مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج نصب شد، همچنین بیش از هزار نسخه پوستر نیز چاپ و در اماکن مختلف شهر، ادارات، مراکز فرهنگی، اتوبوسهای واحد و… نصب شده است.

این مسئول با اشاره به آغاز تبلیغات شهری به منظور اطلاع رسانی بین شهروندان عنوان کرد: همچنین طبق برنامه ریزی مقرر شد که در تلویزیون های شهری نیز تیزر تبلیغاتی برپایی چهارمین نمایشگاه گل و گیاه کرج پخش شود.

عسگری ادامه داد: همچنین پوسترهای نمایشگاه گل در اکثر ادارات و نهادهای دولتی و عمومی نیز توزیع شده تا در اماکن مناسب نصب شود و عموم شهروندان از برگزاری آن اطلاع یابند.

مدیر روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به درج اخبار برپایی چهارمین نمایشگاه گل و گیاه در خبرگزاری ها و روزنامه های سراسری و کشوری، سایتها و مطبوعات محلی و استانی و پایگاه های خبری نیز اشاره کرد و گفت: رسانه ها سالهای گذشته در برپایی سه دوره نمایشگاه همکاری مطلوبی را با ستاد برگزاری نمایشگاه داشتند و اخبار را انعکاس دادند.

این مسئول با اشاره به پخش تیزرهای نمایشگاه از رادیو البرز و صدا و سیما ادامه داد: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه روز ۱۵ شهریور ساعت ۱۸ با حضور مسئولان استانی و شهری در محل باغ گلهای پارک شهید چمران برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *