• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۴۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

کیان:اجرای بیش از ۵ کیلومتر عملیات جدولگذاری و زیرسازی در جاده آتشگاه

Byrotit

سپتامبر 10, 2015

روتیتر:مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج از بهسازی جاده آتشگاه خبر داد و گفت: تا امروز بیش از پنج کیلومتر جدولگذاری و زیرسازی در دو لاین جاده آتشگاه واقع در منطقه ۷ شهرداری کرج به اجرا درآمده است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،علیرضا کیان  عنوان کرد: با توجه به توریستی بودن و جاذبه های گردشگری محدوده های آتشگاه و برغان و همچنین پرتردد بودن این مسیرها بخصوص در روزهای تعطیل، عملیات تعریض معبر و جدولگذاری منطقه آتشگاه به طول هزار و ۵۰۰ متر مربع در حال اجرا می باشد.

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج اظهار داشت: با اجرای بیش از پنج کیلومتر جدولگذاری و زیرسازی در دو لاین جاده مذکور، توانسته ایم گامی بزرگ در راستای خدمات رسانی ارزنده و اثربخش به مردم برداشته و امکان تردد آسان در این مسیر را برای شهروندان میسر نماییم.

کیان افزود: اجرای عملیات خاکی شامل پی کنی، تسطیح و رگلاژ در ۵۰ هزار مترمکعب از دیگر اقدامات حوزه عمران منطقه ۷ شهرداری کرج در جاده آتشگاه بوده است. همچنین به دنبال آن هستیم تا با تعرییض پل واقع در این محدوده، مسیر عبور ایمن را برای گردشگران فراهم آوریم.

این مسئول در ادامه سخنان خود به اجرای عملیات بازگشایی خیابان گلستان یکم در فاز سه این منطقه اشاره کرد و گفت: عملیات پیاده روسازی و تایل گذاری به طول دو هزار مترمربع و نیز اجرای ۳۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی از جمله اقداماتی است که در محدوده مذکور صورت پذیرفته است.

وی در پایان بیان کرد: انجام دو هزار مترمربع عملیات پیاده روسازی، برداشتن موانع پیش رو از جمله جابجایی تیر برق و درختان و نیز تعریض معابر ضلع شمالی خیابان مذکور  از دیگر فعالیت های عمرانی انجام گرفته در خیابان گلستان یکم بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *