• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۲:۲۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

۶۵۰ تن آسفالت در معابر منطقه ۴ شهرداری کرج پخش شد

Byrotit

سپتامبر 12, 2015

روتیتر: مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج از پخش ۶۵۰ تن آسفالت طی نیمه نخست شهریور ماه جاری در سطح معابر این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر  سید رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان اینکه لیستی از معابر اصلی و فرعی نیازمند ساماندهی تهیه و طبق اولویت بندی های مشخص جهت انجام عملیات جدولگذاری، آسفالت ریزی، پیاده رو سازی و… در دستور کار قرار می گیرد، گفت: حوزه عمران منطقه در نیمه اول ماه جاری با استفاده از ۶۵۰ تن آسفالت، برخی معابر سطح منطقه را ساماندهی کرده است.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج اظهار کرد: بر این اساس، حوزه عمران منطقه عملیات مذکور را در معابر فاز ۴ مهرشهر، فرعی های منشعب از خیابان شهید ابراهیم بیگی و شهید بابایی به اجرا در آورد تا معابر این محدوده جانی دوباره پیدا کنند.

این مسئول افزود: اجرای عملیات لکه گیری و پخش آسفالت در پیاده روهای بلوار امامزاده طاهر (ع) -جنب راهداری- از دیگر اقدامات حوزه عمران بود که در نیمه اول شهریور ماه جاری به اجرا درآمد.

فیض در ادامه به عملیات تراش و روکش آسفالت در فاز ۴ مهرشهر (خیابانهای ۴۰۱ تا ۴۰۴) اشاره کرد و گفت: این عملیات در حد فاصل بلوار شهید رزهبان شمالی تا خیابان شهید معظمی گودرزی شمالی در دست اقدام می باشد که تا چند روز آینده به اتمام خواهد رسید.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آسفالت و بهسازی معابر اصلی و فرعی به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار حوزه عمران منطقه ۴ شهرداری کرج قرار دارد و در راستای افزایش خدمات رسانی های عمرانی، نوسازی معابر و محلات سطح منطقه برنامه های مختلفی بر مبنای دستور العمل های تعیین شده طی سال جاری محقق خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *