• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اکبریان: بسیج شهرداری کرج پیشرو در فعالیت های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی است

روتیتر: عضو خانه ملت اظهار داشت: بسیج شهرداری کرج پیشرو در فعالیت های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی است و با تعریف ماموریت های کلان برای خویش، گام های ارزنده ای در مسیر مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،عزیز اکبریان در بازدید از پایگاه بسیج شهید سلطانی شهرداری کرج که ظهر روز گذشته صورت پذیرفت، عامل موفقیت این بخش را در ورود صادقانه و پویا میان افراد مختلف جامعه بویژه نسل جوان ارزیابی کرد.

وی اظهار داشت: بسیج شهرداری کرج توانسته است بخش زیادی از جوانان و اقشار مختلف سنی از میان نیروهای این دستگاه را به سمت خود جذب نماید؛ این نمره ای مثبت برای شهرداری کرج و بسیج این دستگاه به شمار می آید.
اکبریان خاطرنشان کرد: خانواده شهرداری کرج حجم قابل توجهی از جمعیت شهری این کلانشهر را تشکیل می دهد و وجود هر بسیجی در خانواده ها می تواند رویکرد آن جمع را نسبت به موضوعات بسیج و گفتمانی که این بخش در جامعه ایجاد کرده است، آگاه نماید.
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ورود بسیج به جمع شهروندان و اجرای برنامه هایی که بتواند این بخش را بیش از پیش به جامعه معرفی کند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که درک این ضرورت در نگرش مسئولان بسیج شهرداری ایران کوچک مشهود بوده و برپایی برنامه های عمومی و متنوع با حضور بسیج در شهر آشکار و فعال است.

وی در پایان با اشاره به نزدیک شدن به ایام دفاع مقدس، برپایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس و برنامه هایی که بسیج شهرداری کرج برای این روزها در نظر گرفته است، اذعان داشت: بازسازی صحنه هایی که مردم در سال های جنگ تحمیلی با آن مواجه بوده اند، می تواند ذهن نسل جوان و نوجوان را که با رویدادهای دفاع مقدس غریبه اند، به این روزها نزدیک کرده تا ارزش ایستادگی و مقاومت رزمندگان و ایثارگران این عرصه را بیشتر و بهتر درک و دریافت کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *