• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۳:۱۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آقا شریفی: هدف از کمپین خط سرخ ایجاد محتوای دانشی و ارزشی متناسب با نهضت عاشورا است

روتیتر: مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج با اشاره به آغاز اجرای کمپین خط سرخ در آستانه فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان از سوی این اداره کل، اظهار داشت: هدف از راه اندازی کمپین خط سرخ ایجاد محتوای دانشی و ارزشی متناسب با نهضت عاشورا است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،وحید آقا شریفی صبح امروز در گفتگوی تلفنی با رادیو اینترنتی مدیریت شهری بیان کرد: با توجه به دغدغه های دینی و فرهنگی مسئولان شهری، امسال در حالی به استقبال ماه های محرم و صفر خواهیم رفت که شهروندان شاهد راه اندازی پویش (کمپین) خط سرخ خواهند بود که به شهرمان حال و هوای متفاوتی خواهد بخشید و به عزاداری دوستداران سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) عمق و غنای خاصی خواهد بخشید.

این مدیرکل اضافه کرد: در این کمپین که در سه مرحله به اجرا در می آید، محتوای دانشی و ارزشی در قالب اشعار، جملات، روایات و شعارهای متناسب با نهضت عظیم کربلا توسط تیمی از کارشناسان این اداره کل تولید خواهد شد و با اکران در فضاهای تبلیغاتی شهر، شهروندان را به تفکر بیشتر پیرامون این نهضت نجات بخش و الهی دعوت می کند.
به گفته آقا شریفی، سازمان زیباسازی، معاونت فرهنگی اجتماعی، انجمن شعر آیینی البرز و چند نهاد فرهنگی و مذهبی دیگر اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج را در تبیین مبانی فکری این پویش مساعدت کرده اند که این همت و سعی عالی نیازمند تقدیر و تشکر می باشد.
وی، آغاز اکران این پویش را روز عرفه مصادف با سالروز شهادت حضرت مسلم ابن عقیل (ع) دانست و با اشاره به اینکه ایستگاه پایانی کمپین خط سرخ اربعین حسینی (ع) می باشد، بیان داشت: به منظور ارتباط هرچه بهتر با مخاطبین این پویش، سایتی در دست طراحی قرار دارد که عزیزان قادر به اشتراک گذاری صدا، تصاویر و متن های عاشورایی خود خواهند بود و در نهایت به قید قرعه هدایایی تقدیم شرکت کنندگان خواهد شد.
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج در ادامه توضیحاتی را در خصوص «ده تا ابد الدهر» که در ذیل عنوان کمپین «خط سرخ» به چشم می خورد، ارائه کرد و گفت: تکیه این شعار بر این است که با آغاز نهضت عظیم و نجات بخش عاشورا و کربلا در دهم محرم ۶۱ هجری قمری، این مسیر الهی تا پایان دنیا (ابد الدهر) ادامه خواهد داشت و مادامی که انسانها با چنگ زدن به ریسمان نجات بخش کربلای حسینی به دنبال تعالی جسم و روح خویش باشند، برای این چشمه همیشه جوشان انتهایی متصور نیست.

شایان ذکر است علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت الکترونیکی این کمپین به نشانی www.10ta10.com فایل های صوتی، دلنوشته و تصاویر خود با مضامین عاشورایی را ثبت و پس از ارزیابی کارشناسان این ادراه کل به قید قرعه راهی سفر عتبات عالیات خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *