• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۲:۲۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

سعیدی کیا: ۲۴ هزار تن زباله و ۴۷ هزار تن نخاله ساختمانی در منطقه۵ جمع آوری شد

Byrotit

سپتامبر 30, 2015

روتیتر: مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج در تشریح عملکرد این منطقه طی شش ماهه اخیر گفت: در این مدت بیش از ۲۴ هزار تن زباله و ۴۷ هزار تن نخاله ساختمانی از سطح معابر منطقه جمع آوری شده است.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،  عباس سعیدی کیا عنوان کرد: حوزه خدمات شهری منطقه ۵ شهرداری کرج در نیمه اول سال جاری همچنین اقدام به رفت و روب معابر در ۴۳۵ هزار مترمربع کرده که طی آن ۴۷ هزار تن نخاله ساختمانی جمع آوری شده است.

لایروبی ۱۰ هزار مترمکعب جوی ها و کانال ها، جمع آوری ۲۲۰ تابلوی غیرمجاز و امحاء هزار و ۲۰۰ مترمربع دیوار نوشته ها از دیگر اقداماتی بود که سعیدی کیا به آنها اشاره کرده و از اجرایی شدن آنها در سطح منطقه خبر داد.

این مسئول در ادامه گفت: عملیات تسطیح زمین های بایر در ۱۷ هزار مترمربع و شستشوی ۱۷۰ هزار متر مربعی جداول منطقه ۵ شهرداری کرج از دیگر عملکردهای حوزه خدمات شهری این منطقه طی مدت مذکور می باشد.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود به عملکرد حوزه عمران منطقه اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۹ هزار تن آسفالت با هزینه ای بالغ بر ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در سطح معابر منطقه ۵ شهرداری کرج پخش شده و عملیات لکه گیری نیز در ۱۱۰ هزار مترمربع به اتمام رسیده است.

آبیاری باغچه های حاشیه بلوارها و معابر با استفاده از ۱۸ هزار لیتر آب، هرس ۹۰۰ اصله درخت و غرس ۶۰۰ اصله نهال از فعالیت های حوزه فضای سبز منطقه ۵ شهرداری کرج بود که مدیر این منطقه در ادامه سخنان خود از آنها خبر داد.

این مسئول شهری بیان کرد: در شش ماه اخیر بیش از دو هزار و ۳۰۰ مورد فیش عوارض نوسازی  نیز در سطح منطقه صادر شده که با وصول آنها درآمدی حدود ۸۰۰ میلیون تومان برای منطقه به دست آمده است.

مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج در پایان یادآور شد: میزان درآمد منطقه در شش ماه نخست سال ۹۴ بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان بوده است که بالغ بر ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هم صرف هزینه های جاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *