• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۱:۱۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

سعادت: اجرای عملیات جدولگذاری و هدایت آبهای سطحی معابر جهانشهر با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی

روتیتر:مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج از اجرای عملیات جدولگذاری و هدایت آبهای سطحی در برخی معابر این منطقه با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر، سعادت عنوان کرد: به همت حوزه عمران منطقه ۸ شهرداری کرج عملیات عمرانی شامل جدولگذاری و هدایت آبهای سطحی در خیابان های ترانه، ارکیده و ماندانا واقع در محدوده جهانشهر این منطقه به اتمام رسیده است.

مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج اظهار داشت: عملیات مذکور با توجه به اولویت های مشخص شده و بنا به درخواست شهروندان اجرایی شد تا در فصل پاییز و هنگام بارش نزولات آسمانی شاهد مشکلاتی نظر آبگرفتگی معابر نباشیم.

سعادت افزود: حجم عملیات جدولگذاری و هدایت آبهای سطحی در خیابان های ترانه، ارکیده و ماندانا به متراژ هزار و ۲۰۰ مترمربع بوده که با تخصیص اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی به بهره برداری رسیده است.

این مسئول در ادامه به اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت در  این خیابان ها اشاره کرد و گفت: بزودی و از سوی حوزه عمران منطقه، عملیات مذکور آغاز و با رعایت استاندارهای لازم و نظارت بر حسن دقیق کار  اجرایی می شود.

وی بر ضرورت اجرای طرح هایی با محوریت جلوگیری از سرازیر شدن آبهای سطحی در معابر تاکید کرد و افزود: بر این اساس توجه به مسائل زیست محیطی و اجرای طرح های ساماندهی شبکه هدایت آبهای سطحی در اولویت برنامه های اجرایی شهرداری منطقه ۸ کرج قرار دارد.

مدیر منطقه ۸ شهرداری کرج در پایان با اشاره به سیستم درآمد و هزینه در شهرداریها و اینکه بودجه عمرانی منطقه از طریق پرداخت عوارض های شهروندان محقق می شود، از شهروندان خواست در تعامل با شهرداری، نسبت به پرداخت به موقع عوارض اقدام کنند تا خادمین مردم در این دستگاه بتوانند گام های موثرتری را برای توسعه و آبادانی شهر بردارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *