• تیر ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۰۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مجلس قطعا به استیضاح آخوندی رای نمی‌دهد ؛ یک نماینده اصولگرا تاکید کرد

روتیتر: یک عضو فراکسیون رهروان مجلس با بیان اینکه استیضاح وزیر راه و شهرسازی غیر کارشناسی است اظهار کرد: مجلس قطعا به این استیضاح رای نمی‌دهد و کلیت نمایندگان موافق عملکرد وزیر هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ، جواد هروی گفت: استیضاح زمانی باید مطرح شود که مشکل و مسأله نگران کننده به وجود آمده باشد و مدیران مربوطه عملکرد ضعیفی نسبت به آن از خود نشان داده باشند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در وزارت راه و شهرسازی تلاش های خوبی صورت گرفته و در برخی از مناطق کشور این تلاش‌ها کاملا چشم گیر است حتی گاهی دیده می‌شود آقای آخوندی جبران مافات گذشته را می‌کنند؛ سوال این است که وقتی کسی در حال جبران عملکرد ناقص و نادرست گذشته است چرا باید او را به صلابه کشید و استیضاح کرد؟

نماینده مردم قائنات در مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به عملکرد مثبتی که از آقای آخوندی دیده شده تصور می کنم این استیضاح کم لطفی است و آن را غیرکارشناسی می دانم.

هروی با بیان اینکه مجلس قطعا به این استیضاح رای نمی دهد تصریح کرد: حتی اگر این استیضاح در میانه راه متوقف نشود نهایتا موثر واقع نخواهد شد چراکه کلیت مجلس موافق عملکرد وزیر راه و شهرسازی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *