• تیر ۲۲, ۱۴۰۳ ۲۰:۵۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

شایعه انتصاب مجید سریزدی به عنوان معاون استاندار البرز

Byrotitr

اکتبر 1, 2013

شنیده ها حاکی از آن است که   برخی در صدد هستند تا از طریق ایجاد شایعات کاذب و همچنین  از طریق رایزنی های متعدد و مختلف زمینه انتصاب  مجید سریزدی یکی از شهرداران  پر حرف و حدیث  کرج در ده ۸۰  را  به عنوان معاون استاندار البرز فراهم سازند .

بر اساس شنیده ها مجید سریزدی تا پیش از انتخاب علی ترکاشوند به عنوان شهردار کرج تلاش ها و جلسات بسیاری را انجام داد تا به عنوان شهردار کرج مطرح و انتخاب شود اما بیداری و هوشیاری اعضای شورای شهر کرج حداقل به این اندازه بود که مانع از تکرار تجربیات بسیار تلخ زمان شهردار بودن مجید سریزدی شوند. در این شرایط برخی از افرد در صدد هستند تا با ایجاد شایعه انتتصاب او در یکی از مناصب استانداری البرز به انحراف افکار عمومی دست زنند.

مجید سریزدی در زمانی که شهردار کرج بود هواشی بسیاری را ایجاد کرد  که درگیری های و اختلاف های متعدد با اعضای شورای شهر کرج و عدول از آنچه اعضای شورای شهر آنرا در آن زمان قوانین و ضوابط شهرداری و خواسته ها و نیاز ها و اولویت های کرج و مردم می دانستند از جمله ضعف های عملکردی وی به  در آن زمان به شمار می رفت .

نارضایتی مردم از عملکرد وی به حدی بود که شورای شهر در اکثر روز ها مجبور به رفع این نارضایتی های حاصل از عملکرد شهردار کرج بود . وی برای بقای خود رد آن زمان حتی از حمایت  غیر مستقیم از  هفته نامه ای به نام نیلوفر آبی که اقدام به تخریب رقبا و مخالفان مجید سریزدی می کرد دریغ نکرد و در آن هفته نامه اقدام به افشاگری های پوچ و تهی در خصوص زمین ۱۱۰ و .. برای انحراف افکار عمومی کرد.

در این شرایط و پس از شکست مجید سریزدی در انتخاب شهردار کرج در دوره چهارم و همچنین ثبت یکی از ضعیف ترین دوران شهرداری کرج در شمانی که وی در دهه ۸۰ شهردر کرج بود، این مدیر نه چندان موفق و نه چندان خوش کارنامه در صدد است تا بواسطه ایجاد شایعه و لابی های سوخته سیاسی در استان تهران زمینه ورود خود را به مناصب اجرایی استان بویژه  استانداری البرز  فراهم آورد . هرچند با توجه به کارنامه بسیار ضعیف و مسایل مختلفی که پیرامون عملکرد وی در زمان شهردار بودنش ثبت و تشکیل شده است انتصاب او در سمت های اجرایی در البرز و حتی سایر استان ها و تهران غیر ممکن است چه را که خروجی عملکرد او تنها در دوسال به عنوان شهردار کرج در اوایل دهه ۸۰ چیزی جز تشکیل ده ها پرونده و نارضایتی مردم نبوده است. وزیر کشور واستاندار البرز نیز فهیم تر از این است که حتی در باره این فرد به عنوان یک گزینه برای پست های درجه چندم البرز فکر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *