• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۳۸

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج: توزیع برنج هندی و شکر بسته‌بندی در بازار روزهای میادین کرج آغاز شد

Byrotitr

اکتبر 4, 2013

روتیتر:مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج از آغاز توزیع برنج هندی و شکر بسته‌بندی در بازار روزهای تحت پوشش خبر داد.

yeganiii

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روتیتر،آرش یگانی توزیع برنج و شکر را در قالب تنظیم بازار ذکر و عنوان کرد: این اقلام با قیمت مصوب به شهروندان عرضه می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه اقلام مذکور در راستای طرح تنظیم بازار و رفاه حال شهروندان کرجی در بازار روزهای تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج توزیع می شود، قیمت برنج هندی را هر کیلو گرم ۱۸ هزار ریال اعلام کرد.

وی اضافه کرد: طی روزهای آتی شکر بسته بندی نیز در بازار روزهای تحت پوشش سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج خواهد شد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج با اشاره به اینکه برنج یکی از پر مصرف ترین مواد غذایی در خانواده‌های ایرانی محسوب می‌شود، عنوان کرد: توزیع این محصول با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های صورت گرفته با سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز امکان پذیر شد.

One thought on “مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج: توزیع برنج هندی و شکر بسته‌بندی در بازار روزهای میادین کرج آغاز شد”
  1. کشاورز هستم از اذربایجان غربی تمایل دارم سیب تولیدی خود را در استان کرج به قیمت دولتی عرضه کنم . اگه خرفه برام خرفه یا مکانی اجاره دهید
    متشکرمmrezavh3@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *