• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۱:۱۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

استاندار خراسان جنوبی معارفه شد/وزیر کشور : خدمتگزار تمامی ویژگی های یک استاندار خوب را دارد

Byrotitr

اکتبر 23, 2013

روتیتر:مراسم تودیع  و معرفه وجه الله خدمتگزار استاندار خراسان جنوبی  با تشریفات و شکوه خاصی برگزار شد.

به گزارش روتیتر این مراسم که با حضور تمامی مسوولان شهری و استانی برگزار شد وزیر کشور تاکید کرد که مهندس خدمتگزار تمامی ویژگی های یک استاندار خوب را دارد.

مهندس خدمتگزار پیشتر  به عنوان استاندار البرز که سابقه فرمانداری کرج را نیز داشت مطرح و شد و تا مرز تصویب هیات دولت پیشرفت اما تلاش های یک لابی فامیلی و برخی از مفسدان اقتصادی  و تخریب وی مانع از آن شد که این مدیر توانمند استاندار البرز شود و همانطور که وزیر کشور نیز بر آن تاکید کرده است وی تمامی ویژگی های یک استاندار موفق و کارآمد را دارد و این نشان می دهد که تنها مانع تراشی ها و اصرار های برخی از لابی های راه گم کرده البرز در تهران سبب بی بهرگی البرز از این مدیر توانمند شود .

مهندس طاهری جانشین مهندس خدمتگزار  و استاندار البرز شد و در همان ابتدای کار توانست انتقاد تمامی آحاد مردم و نخبگان و دلسوزان و علمای کرج رابرانگیخته کند در حالی که کرج در زمان فرمانداری خدمتگزار یکی از آرام ترین و موفق ترین دوران مدیریتی خود را داشت.

گفتنی است:حضور پرشمار مسئولان استانی و شهری در مراسم امروز تقریبا استان را به حالت نیمه تعطیل درآورده بود.

 

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در بدو ورود خود به گلزار شهدای بیرجند رفت و در ورودی مزار شهدای بیرجند شتری پیش پای آقای وزیر به میمنت ورود ایشان و معرفی استاندار خراسان جنوبی ذبح شد.

قائم مقام ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درباره«وجه الله خدمتگزار» استاندار جدید خراسان جنوبی گفت:«ایشان ان اشالله مانند نامش خدمتگزار خواهد بود. «وجه الله خدمتگزار» هم وجه الله است و هم خدمتگزار.

 

«قهرمان رشید» استاندار پیشین در بخشی از سخنان خود گفت: «علی رغم اینکه مورد بی مهری های فراوان قرار گرفتیم اما رکورد خدمت رسانی را شکستیم و ۱۵۷ سفر به شهرستانهای استان برای حل مشکلات مردم داشتیم.»

در میان صحبت های رشید اعلام شد وقت وی به اتمام رسیده و وی گفت: «دوستان شش دقیقه دیگر هم ما را تحمل کنند.»

رشید از مردم خراسان جنوبی طلب حلالیت کرد و افزود: «نا گفتنی هایی ماند که در یک یا دوهفته آینده در سایت شخصی خود منتشر خواهم کرد و آدرس سایت را به دوستان خواهم داد.»

اشتباه وزیر کشور در بخشی از سخنانش با واکنش حاضران مواجه شد. وقتی «رحمانی فضلی» درباره ویژگیهای استاندار جدید صحبت می کرد گفت:« آقای خدمتگزار همکلاسی و رفیق دوران انقلاب و مبارزات من بوده است، وجه الله خدمتگزار تمام احوالات یک «فرماندار» خوب را دارد.» رحمانی فضلی وقتی واکنش حاضران به اشتباهش را دید، گفت:«باید دقت بیشتری داشته باشم حواس ها همه جمع است.»

مراسم تودیع و معارفه امروز مانند تمام مراسم های تودیع و معارفه خالی از هدایا و دسته گلها نبود اما تنها هدیه ای که بر روی سن به رشید استاندار پیشین خراسان جنوبی  داده شد لوح تقدیر بود که اربابی مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی به وی اعطا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *