• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۲:۳۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مدیر روستا:فظ و نگهداری امور شهری” به پیمانکار واجد شرایط واگذار می شود

Byrotitr

اکتبر 26, 2013

روتیتر:معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: در آینده ای نزدیک و پس از طی شدن مراحل قانونی، ” حفظ و نگهداری امور شهری ” به پیمانکار واجد اشرایط واگذار می شود.

به گزارش روتیتر،حسن مدیرروستا ضمن اعلام این مطلب افزود: این مهم در قالب اجرای طرح واگذاری برخی امور شهری به پیمانکار واجد شرایط اجرایی می شود که ” حفظ و نگهداری فضای سبز و رفت و روب شهری ” از آیتم های آن می باشد.
وی با بیان اینکه، انجام امور مختلف شهری از نیازهای مهم بقاء و تداوم شهر است، اظهارداشت: مهمترین اولویت مدیریت شهری توسعه منطقی شهر و خدمات‌ رسانی شایسته به شهروندان است که این امر نیز با انجام امور مختلف شهری محقق می شود.
این مسئول با اشاره به وسعت و گستردگی شهر کرج، تنوع جمعیتی در این کلانشهر را یادآور شد و گفت: اجرای طرح های شهری با هدف رفع نیازهای زندگی شهروندی و پایه گذاری برای فراهم آوردن شرایط ایدآل زندگی تدوین و اجرایی می شوند.

مدیرروستا اظهارداشت: طرح واگذاری انجام امور شهری به پیمانکار نیز با هدف ارتقاء کیفی سطح خدمات رسانی اجرایی می شود که در این راستا مشارکت مردم نیز نقش موثری ایفا می کند.

وی، افزود: با انجام این کار می توانیم از ظرفیت بالای مردم برای بهبود وضعیت شهر و به تبع آن ارتقاء سطح خدمات رسانی بهره برد.

مدیرروستا با بیان اینکه، شهرها بدون فضای سبز  پویا نیستند، عنوان کرد: از پیامدهای توسعه شهری  و عدم توجه به فضای سبز بروز معضلات زیست محیطی است. بر این اساس رفع این بحران ها به ویژه در کلانشهر های بزرگ و پر جمعیت نیاز به اجرای طرح های کلان دارد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج ادامه داد: واگذاری طرح حفاظت از محیط سبز شهری به پیمانکار واجد شرایط نیز در راستای تحقق گسترش سرانه فضای سبز و نگهداری از این عرصه های مهم زیستی انجام می شود.

مدیرروستا یا بیان اینکه، مشارکت مردم یکی از بهترین روشهای توسعه فضای سبز شهری است، گفت: اجرای طرح عنوان شده نیز در این راستا خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *