• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۳۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

گام های اخیر منطقه ۱ در حوزه عمران

Byrotitr

نوامبر 25, 2013

روتیتر:مدیر منطقه۱ شهرداری کرج از اتمام عملیات پیاده روسازی ضلع جنوبی بلوار شریعتی تا حد فاصل میدان استقلال (اسبی) و نیز آغاز عملیات تعریض و جدول گذاری در خیابان ۴۵ متری کاج و استقلال جنوبی خبر داد.

به گزارش روتیتر،سیدرضا مساعد ،در این باره گفت: عملیات پیاده روسازی در ضلع جنوبی بلوار شریعتی تا حد فاصل میدان استقلال (اسبی)  با وسعت یک هزار متر مربع از حدود یک ماه قبل آغاز شده بود که در حال حاضر این عملیات به پایان رسیده است.
مساعد اعتبار صرف شده در این طرح را مبلغی بالغ بر ۵۰ میلیون تومان ذکر و اضافه کرد: عملیات پیاده روسازی، بهسازی و آرام سازی در قالب این طرح در معابر مذکور انجام شد که در این راستا باید از همکاری خوب شهروندان و صبوری آنان تا تکمیل طرح قدردانی کرد.
مدیر  منطقه ۱ در ادامه با اشاره به ضرورت مناسب سازی معابر برای معلولان و نابینایان، اظهار داشت: در پروژه پیاده روسازی در ضلع جنوبی بلوار شریعتی عملیات مناسب سازی برای این قشر از شهروندان با دقت هر چه تمام‌تر صورت گرفته است.
این مسئول بهسازی و نوسازی پیاده روها را یکی از اولویت های منطقه برشمرد و با بیان اینکه یکی از مظاهر آرامش تردد در شهر، ایمنی این مسیرها است، تصریح کرد: با توجه به ظرفیت اجرایی منطقه، بهسازی و نوسازی پیاده روها همه ساله در برنامه کاری این منطقه قرار دارد.
تعریض و جدول گذاری در راه است
این مدیر همچنین از آغاز عملیات تعریض و جدول گذاری در تقاطع ۴۵ متری کاج و استقلال جنوبی به عنوان یکی دیگر از فعالیت های انجام شده در این منطقه خبر داد.
مساعد اضافه کرد: این عملیات در لاین جنوبی تقاطع بلوار ۴۵ متری بسیج(کاج) و استقلال جنوبی آغاز شده است.
وی متراژ عملیات فوق  را ۸۰ متر جدول گذاری عنوان کرد و ادامه داد: برای طرح فوق مبلغ ۲۰ میلیون تومان تخصیص داده شده است.
مدیر منطقه ۱ شهرداری کرج هدف از این اقدام را رفع مشکلات ترافیکی و هدایت آب های سطحی دانست و از آثار دیگر آن را تعیین شدن محدوده خیابان عنوان کرد.
این مسئول ادامه داد: تسطیح، زیر سازی و آسفالت آن بعد از عملیات تعریض انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *