• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۵:۳۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

لزوم توقف عملیات حفاری سازمانهای خدمات رسان در فصل بارندگی

Byrotitr

دسامبر 11, 2013

روتیتر:رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری، شهرسازی و سیمای شهری شورای اسلامی شهر کرج گفت: سازمانها و دستگاه های خدمات رسان شهری در زمان بارشها عملیات حفاری را متوقف خواهند کرد.

به گزارش روتیتر،حجت الله غلامرضایی در گفتگو با برنامه رادیویی “در جستجوی فردا” با بیان این مطلب به بارندگی های اخیر کرج اشاره کرد و گفت: هر چند سازمان های خدمات رسان در شهر دغدغه هایی را دارند ولی در زمان بارش این عملیات متوقف می شود.
وی در ادامه هدف از این مهم را پیشگیری از مشکلات و معضلات احتمالی ناشی از بارندگی دانست و افزود: پخش مخروطی آسفالت می بایست با توجه به شرایط جوی و وضعیت آب و هوا انجام گیرد و در صورتی که شرایط جوی مساعد نباشد مجاز به پخش آسفالت نخواهیم بود.
عضو و رییس کمیسیون عمران و توسعه شهری، شهرسازی و سیمای شهری شورای اسلامی شهر کرج  تاکید کرد: رفع چاله ها، بهبود وضعیت پیاده روها ، بهبود شبکه آب های سطحی در اولویت های برنامه های اجرایی قرار دارند.
غلامرضایی خاطرنشان کرد: از آنجا که در دمای کمتر از ۱۰ درجه عملیات توزیع و روکش آسفالت مقدور نخواهد بود، لذا در این راستا با هماهنگی های لازم با اداره هواشناسی در صورتی که درجه حرارت از ۲۵ درجه بیشتر باشد، عملیات مذکور انجام می پذیرد.
وی با بیان اینکه ما به عنوان خادمین مردم مسئول هستیم که به مشکلات مردم و شهروندان رسیدگی کنیم، یادآور شد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی و بنا به رفع مشکلات شهروندان، عملیات توزیع و روکش گودالها و حفره های موجود در سطح شهر طی ۱۰ روز کاری انجام خواهد شد.
سلطانی مقدم: توزیع ۳۵۰ هزار تن آسفالت در مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج

در ادامه این گفتگوی رادیویی مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج نیز عنوان کرد: طبق قراردادی که با مناطق ۱۲ گانه شهرداری کرج داریم و با توجه به وجود کارخانه آسفالت، سازمان این آمادگی را دارد که آسفالت مناطق را تامین نماید.
علی سلطانی مقدم افزود: به طور مثال، طبق آماری که در خصوص توزیع و پخش آسفالت از سوی سازمان به مناطق ۱۲گانه شهرداری کرج موجود است، تا کنون در منطقه ۴ شهرداری کرج ۲۱ هزار تن آسفالت تحویل منطقه داده شده است.
وی خاطرنشان کرد: کارخانه آسفالت سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج این آمادگی را دارد که کلیه نیازهای شهر را تامین کند.

این مسئول تاکید کرد: تاکنون ۳۵۰ هزار تن آسفالت به مناطق ۱۲گانه شهرداری تحویل داده شده است و امید است با توجه به شرایط جوی و مساعد بودن هوا عملیات پخش و توزیع آسفالت همچنین پر کردن گودالها تا ۱۰ روز کاری آتی به اتمام برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *