• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مراسم معارفه اعضای شورای استان البرز برگزار/استقبال کم نظیر مسوولان استانی و شوراهای استان البرز/گزارش تصویری

Byrotitr

ژانویه 26, 2014

روتیتر:مرامسم تودیع و معارفه اعضای قبل و جدید شورای اسلامی ی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روتیتر ، گرچه این مراسم به منظور معارفه اعضای جدید شورای اسلامی استان البرز بود اما به دلیل حضور تمامی اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش استان البرز و همچنین مسوولان بلند پایه استان البرز همچون نمایندگان کرج در مجلس معاون عمرانی استانداری و رییس شورای کلانشهر کرج و  فرمانداران  نظرآباد ، اشتهارد ومعاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان کرج و  تعدادی از بخشداران استان و همچنین  در نوع خود کم نظیر بود و به نشستی برای تبادل نظرات و بیان مشکلات و ارایه راهکارها در حوزه فعالیت شوراها و شهرها تبدیل شد .

حضور این تعداد از مسوولان عالی رتنبه استان البرز این مراسم را به کارگروهی تخصصی و کاربردی برای بیان مشکلات مبتلابه شوراها و ارایه نقطه نظرات اعضای شوراها از یک سو و پاسخگویی مسوولان ارشد استان تبدیل شد که از این حیث نیز این مراسم قابل توجه و حتی تقدیر بود .

در این مراسم   دکتر گروسی رییس شورای اسلامی استان البرز تاکیدات فراوانی  جهت ارتقاء جایگاه شوراها و اجرای اختیارات قانونی شوراها بر اساس قانون اساسی و سایر قوانین مربوطه  داشت که نظرات قابل توجه و دیدگاه هایی نو در خصوص مسایل و مشکلات استان البرز را  بیان کرد.

همچنین مهندس دادگو رییس شورای اسلامی شهر کرج نیز به بیان مهمترین مشکلات و اولویت های مدیریت شهری استان البرز در حوزه های مختلف نظیر ترافیک ٰ آب و فاضلاب ٰ کمربندی های سراسری و .. و همچنین تحقق مدیریت واحد شهری پرداخت .

در ادامه عزیز اکبریان نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی نیز در تحکیم جایگاه های شوراها تاکید کرد که هیچ کس حق ندارد به شوراها امر و نهی کند همان طور که کسی حق ندارد به نمایندگان مجلس امر و نهی کند چراکه شوراها به عنوان نمایندگان مستقیم مردم مستقل و قانون حدود اختیارات آنها را مشخص کرده است و کسی نباید به خود اجازه دهد که به حدود اختیارات آنها ورود کند و یا آنها را در فشار قرار دهد.

 دادگو رییس شورای اسلامی شهر کرج
 اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی
 سریزدی معاون فنی عمرانی استانداری البرز
ناصر گروسی رییس شورای شهرستان کرج
خانم قهرمانی عضوشورای اسلامی شهر کرج
One thought on “مراسم معارفه اعضای شورای استان البرز برگزار/استقبال کم نظیر مسوولان استانی و شوراهای استان البرز/گزارش تصویری”
  1. آفرین به این استانداری کنند که این همه راجع به حق خوری و کلاهبرداری معاونش تو سایتا نوشتن ، نه تنها برکنارش نمیکنن ، تو همه مراسم ها هم سر جهازیه است.

    آقای روحانی و وزیر کشور محترم عجب عوامل سالمی دارید !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *