• خرداد ۲۳, ۱۴۰۳ ۲۲:۵۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

امام جمعه فردیس از شورا وشهرداری کرج تشکر کرد

Byrotitr

ژانویه 26, 2014

روتیتر:حجت الاسلام دکتر علی اکبر ایمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته فردیس، افزود: در چند روز گذشته نشستی با حضور سردار اکبریان و دکتر کولیوند نمایندگان مردم شریف کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی ، دادگو رییس شورای اسلامی شهر کرج، ترکاشوند شهردار کرج، مهرور فرماندار فردیس و وحیدی سخنگوی شورای شهر کرج ، کمالی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج و سیفی مدیرمنطقه ۳ شهرداری کرج در دفتر امام جمعه برگزارشد.
وی ادامه داد: در این نشست موضوعاتی از جمله بحث عمران ، ترافیک، فضای سبز و تکمیل تقاطع های شهدای ارتش در منطقه ۳ و شهید کچویی درمنطقه ۱۰ بررسی و مقرر شد اقدامات لازم در تسریع این پروژهها صورت گیرد ، تا راه اندازی آن موجب روانسازی ترافیک در شهرستان شود.

این مسئول اظهارداشت: مقرر شد کار ها در فردیس شتاب بیشتری بگیرد و برای رفاه و آسایش مردم تلاش بیشتری شود.
وی بیان کرد: در مسیر بزرگراه همت  که از فردیس عبور می کند، موانع و معارضی از جمله در بحث تملک اراضی بخش خصوصی وجود دارد که باید برطرف شود.
امام جمعه فردیس در ادامه این نشست به موضوع آلودگی زیست محیطی نیروگاه منتظر قائم این شهرستان اشاره کرد و گفت: مسئولان استانی در رفع و کاهش آلودگی های موجود گامهای عملی بردارند، تا شاهد رفع مشکلات آن باشیم.
ایمانی همچنین به طرح فاضلاب شهری و  جمع آوری آبهای سطحی اشاره کرد و گفت: متولیان این امر باید اهتمام بیشتری در این خصوص داشته باشند.
آمریکاییها قابل اعتماد نیستند باید همچنان هوشیار باشیم

امام جمعه فردیس در بخش دیگری از خطبه ها با اشاره به توافق هسته ای ژنو، گفت: آمریکاییها و متحدانش قابل اعتماد نیستند و همین امر ضرورت هوشیاری ما را دو چندان می کند.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی افزود: هر چند بر لغو برخی تحریم ها در توافق ژنو تاکید شده اما تجربه ثابت کرده دشمنی آمریکایی ها و برخی کشورهای غربی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی وجود داشته است.
وی تاکید کرد: ما باید بر تواناییهای خودمان در داخل کشور تکیه کنیم و همچنان به اقتصاد مقاومتی روی بیاوریم.
ایمانی گفت: این کشورها انقلاب اسلامی ایران را تهدیدی برای منافع خود می دانند و به این دلیل هیچ وقت دست از دشمنی با ما بر نمی دارند.
وی تاکید کرد: تیم مذاکره کننده کشورمان در ژنو باید همچنان با قدرت وارد عمل شود و نگذارند خدشه ای به حقوق ملت ایران وارد شود.
امام جمعه فردیس افزود: توافقنامه ژنو شرایط بهتری را برای کشور ایران فراهم کرد و باعث شد هجمه غربی ها مبنی بر تلاش جمهوری اسلامی ایران برای دستیابی به سلاح اتمی بی اثر شود.
وی تاکید کرد: ملت ایران تا آخرین لحظه خود از دستاوردهای انقلاب اسلامی و حقوق خود دفاع کرده و قدمی عقب نشینی نخواهد کرد.
ایمانی همچنین حفظ وحدت در میان مسلمانان را ضروری دانست و مهمترین مسئله کنونی جهان اسلام را تاکید بر مشترکات میان گروه های مختلف مسلمانان برشمرد.
وی گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، توطئه ای که امروز دشمنان اسلام برای بر اندازی امت اسلامی طراحی کرده اند، تفرقه اندازی میان مذاهب مختلف شیعه و سنی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *