• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۵:۱۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آتش نشانی کرج گزارش داد؛ ثبت ۱۳۹ عملیات در ۱۶۸ ساعت گذشته/ نجات جان ۱۹۰ نفر

Byrotitr

مارس 1, 2014

روتیتر:سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با انتشار گزارش عملکرد تیم های عملیاتی این نهاد در هفته گذشته، از انجام ۱۳۹ عملیات امداد و نجات و احتیاط توسط آتش نشانان خبر داد که نجات جان ۱۹۰ شهروند را به دنبال داشته است.

به گزارش روتیتر،آتش نشانان کرجی در ۱۶۸ ساعت منتهی به پایان هفته گذشته، اقدامات قابل توجهی را برای نجات جان و مال همشهریان به ثمر رسانده اند که اعزام تیم های عملیاتی بر اساس درخواست شهروندان و تماس های تلفنی آنان با ستاد فرماندهی آتش نشانی کرج بزرگ (۱۲۵) صورت گرفته است.

بروز برخی حوادث در روزهای هفته گذشته، آرامش زمستانی کرج را بر هم زد و آتش نشانان شجاع و فداکار را به محل حوادث کشاند تا آنان در جدالی رو در رو، زندگی و آرامش را از دلِ دود و آوار و آتش بیرون بکشند و آن را به شهروندان هدیه کند.

آتش نشانان خدوم سازمان در ۱۶۸ ساعت گذشته بیش از ۴۱ مورد عملیات اطفای حریق شامل: مسکونی، تجاری، آتش سوزی خودرو و…، ۴۲ مورد عملیات نجات شامل: محبوس شدن فرد در کابین آسانسور، سقوط در چاه، برخورد خودرو، ریزش آوار، سقوط اجسام از بلندی و… ۵۶ مورد احتیاط از حریق و حوادث را در سطح شهر پوشش داده اند.

بر اساس تدابیر ستاد فرماندهی، بیش از ۴۵۷ نفر از نیروهای تیم های عملیاتی ایستگاه های هفده گانه آتش نشانی کرج بزرگ با پشتیبانی ۱۸۲ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین عملیاتی در مدت زمان ۲۴۱ ساعت، این میزان عملیات را رقم زده اند.

در گزارش آتش نشانی، به فوت پنج شهروند، مجروحیت ۹ نفر و نجات جان ۱۹۰ شهروند در عملیات های آتش نشانان اشاره شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *