• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۱:۳۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

گل محمدی به خانه بازگشت؛ مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد

Byrotitr

مارس 1, 2014

روتیتر:مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در تالار نژادفلاح برگزار شد.

به گزارش روتیتر،مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با حضور برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای محترم شورای شهر اسلامی کرج، معاون وزیر ورزش و جوانان و ورزشکاران استان البرز ظهر امروز برگزار شد که طی آن رضا گل محمدی به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان معرفی شد.
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت:خوشحال هستم که یک ورزشی به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز معرفی شده است.
سیدمناف هاشمی ادامه داد: ورزش البرز پتانسیل بالایی دارد و باید همه مسئولان ورزشی دست به دست هم دهند تا به موفقیت برسند.

در ادامه این مراسم اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در خصوص این مراسم گفت: جوانمردی زحمات فراوانی برای ورزش استان کشید و جا دارد از زحمات او تقدیر شود و خیلی خوشحال هستم که یک کرجی به عنوان مسئول ورزش انتخاب شده و امیدوارم او در کار خود موفق شود.

با همدلی مشکلات ورزش البرز حل می شود

علیرضا جوانمردی هم در این مراسم به دوران مدیریت خود اشاره کرد و گفت:در این یک سال و سه ماه عملکرد خوبی داشتیم که از جمله می توانم به برگزاری همایش بزرگ پیاده روی که ۱۰۰ هزار نفر در این همایش حضور داشتند، حضوردو تیم استقلال و پرسپولیس در کرج و برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی کشور اشاره کرد که این برخی از تلاش های همکاران من در اداره کل ورزش و جوانان بوده است.

وی ادامه داد: رضا گل محمدی از ورزش کاران بوده و با مدیریت ورزش آشنا است و برای او آرزوی موفقیت دارم و در خواست من این است تا سند چشم انداز که تهیه شده باعث اداره راه مسئولان بعدی ورزش البرز شود.

در پایان هم رضا گل محمدی در صحبت های کوتاه اظهار داشت: برای خدمت به ورزش استان البرز آمدم و باید همدلی برقرار باشد تا مشکلات ورزش استان حل شود.

از حاشیه مهم این مراسم می توان به حضور مهدی مهدوی کیا، علی دوستی مهر، علیرضا رضایی،حسین عبدی در این مراسم اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *