• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۲۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

۱۲ترکاشوند:۱۲ منطقه کرج شهر را برای تولد فصل بهار آماده کنند

Byrotitr

مارس 3, 2014

روتیتر:علی ترکاشوند در جلسه شورای برنامه ریزی با تاکید بر اجرای بهینه طرح ها و پروژه های نوروزی عنوان کرد: در آستانه سال جدید مهمترین برنامه مدیریت شهری سازماندهی و آماده سازی شهر برای استقبال از بهار است.
به گزارش روتیتر،وی گفت: پاکسازی معابر عمومی و خیابان‌های سطح شهر، سازماندهی فضاهای شهری، بهسازی معابر و سازه‌های شهری از اقداماتی است که باید از سوی مناطق ۱۲ گانه، سازمان ها و معاونت های مدیریت شهری به انجام برسد.

ترکاشوند با اشاره به نقش سازمان های زیباسازی، پارکها و فضای سبز، آتش نشانی و … در اجرای طرح های ویژه سال نو، گفت: سازمان ها باید با همه ظرفیت و توان سازمانی در خصوص برنامه های نوروزی ورود کنند.
زمینه رفاه حال مسافران نوروزی فراهم شود
شهردار کرج در بخشی دیگر از سخنان خود بر ضرورت فراهم آوردن زمینه رفاه حال مسافران نوروزی تاکید کرد و گفت: در این راستا با  توجه به رسیدن روزهای پایانی سال و قرار گرفتن در آستانه عید نوروز، شهرداری کرج اقدام به تشکیل کمیته استقبال از بهار در زمینه های متعدد کرده که ایجاد جایگاه اسکان و استقبال از مسافران نوروزی از جمله این اقدامات است.

ترکاشوند با بیان اینکه شهرداری بیشترین خدمات را به شهروندان ارائه می دهد به مسئولیت سنگینی که بر عهده این نهاد خدمات رسان است، اشاره کرد و افزود: این وظایف به خصوص در ایام و مناسبت های تقویمی دو چندان می شود.

وی گفت: شهرداری موظف به ارائه بهترین خدمات به شهر و شهروندان در همه شرایط است و به این منظور باید در سازماندهی امور به گونه ای عمل کند که امکان افزایش بازدهی و ارتقای رضایت شهروندان مهیا شود.

ترکاشوند تاکید کرد: رفع سد معبرها،‌ بازسازی و تنظیف سرویسهای بهداشتی عمومی، اصلاح تابلوهای راهنمایی شهری و ترافیکی و گردشگری، اصلاح و تکمیل گرافیک محیطی، نصب پلاکاردهایی با موضوع رعایت بهداشت عمومی شهری، نظافت و رفع عیوب و نواقص از تمامی تاسیسات موجود در پروژه های فضای سبز و پارکهای شهر نیز از اموری است که باید مورد توجه مدیران مناطق قرار گیرد .
فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی ویژه باشد
شهردار کرج در ادامه با اشاره به اهمیت ارائه خدمات از سوی سازمان های متولی حمل و نقل عمومی عنوان کرد: فعالیت ناوگان تاکسیرانی و اتوبوسرانی در ایام نوروز باید ویژه باشد.
ترکاشوند با ارزیابی مثبت از عملکرد سازمان های حمل و نقل عمومی طی سال گفت: در روزهای پایانی سال و ایام نوروز، شهروندان و مهمانان نوروزی بیش از پیش نیاز به دریافت خدمات بهینه در زمینه حمل و نقل عمومی دارند.
وی خواستار ارائه بهترین و شایسته ترین خدمات از سوی این سازمان ها شد و این مهم را امری ضروری برای جلب رضایتمندی شهروندان دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *