• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۱

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

اکبریان: توجه ویژه اعضای شورا به کارهای عمرانی قابل تقدیر است/ساماندهی پل حصارک،بزودی

Byrotitr

مارس 3, 2014

روتیتر:نماینده مردم کرج در مجلس با اشاره به اهمیت اجرای عملیات عمرانی در شهر، گفت: توجه ویژه اعضای شورای اسلامی شهر کرج به کارهای عمرانی قابل تقدیر است.

به گزارش روتیتر،عزیز اکبریان در مراسم بهره برداری از پل مکمل سوم خرداد که پیش از ظهر امروز برگزار شد، از تمام عوامل اجرایی در بهره برداری از این پل تقدیر کرد.

این مسئول پلیس راهور را در کارهای عمرانی سهیم دانست و به کنترل ترافیک شهر در زمان اجرای پروژه های عمرانی اشاره کرد و گفت: این همکاری می تواند در تسریع طرح های عمرانی بسیار راه گشا و موثر باشد.

وی با اشاره به اهتمام ویژه مدیریت شهری به اجرای عملیات عمرانی اظهار امیدواری کرد: سال آینده سالی پر رونق در زمینه کارهای عمرانی کلانشهر کرج باشد.

بزودی پل حصارک ساماندهی می شود

نماینده مردم کرج در مجلس در ادامه سخنان خود از بهره برداری از پل حصارک در اواخر سال جاری خبر داد و افزود: هم اکنون ترافیک پل حصارک به یکی از مشکلات بزرگ کمالشهر و شهرهای اطراف تبدیل شده که روزانه باعث اتلاف وقت بسیاری از همشهریان و مسافرانی می شود که این مسیر را برای تردد انتخاب کرده اند.

این نماینده اظهار امیدواری کرد تا با همت شهرداری و سایر نهادهای مرتبط این مشکل به زودی برطرف شود.

اکبریان در ادامه قرار گرفتن در آستانه سال نو را یاد آور شد و با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری در کنترل ترافیک شهر در آستانه نوروز تلاش مطلوبی داشته است، این امر را شایسته قدردانی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *