• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۵۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

وزیر اطلاعات: تقویت و گسترش امنیت، مشی دولت یازدهم است/خدمتگذار:پوشش امنیتی استان ارزشمنداست

Byrotitr

آوریل 8, 2014

روتیتر:وزیر اطلاعات گفت: تقویت و گسترش امنیت مشی رفتاری دولت یازدهم می باشد و تمام تلاش دولتمردان آن است تا این احساس امنیت در بین آحاد مردم درک و لمس شود.

به گزارش روتیتر ،حجت الاسلام و المسلمین دکتر ˈسیدمحمود علویˈ روز سه شنبه در نشست تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید اداره اطلاعات خراسان جنوبی افزود: برای تحقق این آرمان بزرگ سربازان گمنام امام زمان(عج) از هیچ کوششی فروگذار نیستند.
وی گفت: از زمان تشکیل دولت یازدهم شاهد این تحولات مثبت در کشور بوده ایم که گواه بدیهی آن حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پارسال بود که نشان از احساس امنیت بین شهروندان ایران است.
علوی افزود: در دولت یازدهم مشی اعتدال طی می شود و بر این اساس در ساختار دولت یازدهم همه گروه های سیاسی حضور دارند.
وی گفت: از نگاه دولت دکتر روحانی همه جناح های سیاسی برای خدمت به مردم پا به عرصه گذاشته اند و بر این اساس در زیر چتر حمایتی ولایت فقیه به فعالیت می پردازند.
حجت الاسلام و المسلمین علوی گفت: بر همین اساس و از نگاه وزارت اطلاعات مدیران کشور، سرمایه های ارزشمند تلقی می شوند و چنانچه مشاهده شود مدیری دچار لغزش شده، صیانت و هدایت خواهد شد.
وزیر اطلاعات به نامگذاری امسال که از سوی رهبری با عنوان ˈاقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادیˈ مزین شده، اشاره کرد و گفت: هم فرهنگ و هم اقتصاد زمان بر هستند و تحقق کامل آن ها به همت بلند نیاز دارند.
وی افزود: در عین حال که رهبر معظم انقلاب نقشه راه ارائه کردند، ابزار کار را نیز ارائه فرمودند و آن عزم ملی همراه با مدیریت جهادی است که خوشبختانه کارگزاران دولت یازدهم برای تحقق ان کمر همت بسته اند.
وی در ادامه به امنیت پایدار در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: محور اصلی این موفقیت مسوولان در روحیه دینمداری، فرهنگ اسلامی و ولایتمداری مردم این خطه نهفته است.
استاندار خراسان جنوبی نیز گفت: پوشش گسترده امنیتی استان با وجود ۴۶۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان بسیار ارزشمند است.
ˈوجه اله خدمتگزارˈ افزود: این امنیت فراگیر را مدیون دین باوری مردم، حاکمیت آموزه های اسلامی بر فضای استان و نیز همدلی و همکاری مسوولان اجرایی، انتظامی و امنیتی استان هستیم.
وی گفت: با پشتیبانی از همین پتانسیل بالا، نخستین اولویت کاری ما در سال ۹۳، تحقق شعار سال می باشد که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری و تاکید ویژه ای بر آن شده است.
خدمتگزار با اشاره به تشکیل ستاد هدفمندی در استان، افزود: اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها نیز، از دیگر اولویت های کاری ما در سال جدید می باشد.
وی گفت: در این ارتباط هر قدر همراهی مردم بیشتر شود، دولت در اجرای آن موفق تر عمل خواهد کرد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: مجلس در هم افزایی با دولت یازدهم گام برمی دارد.
در این نشست از خدمات مدیرکل پیشین اداره اطلاعات خراسان جنوبی تقدیر و مدیرکل جدید این اداره کل نیز معرفی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *