• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۳۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

عیدی ۱۲۰ میلیونی پسر استاندار البرز/ضربات استاندار البرز به جایگاه دولت روحالی د رالبرز/آقای وزیر کشور ورود بفرمایید

Byrotitr

آوریل 18, 2014

روتیتر:پسر محترم و بسیار گرامی استاندار البرز که بر خلاف قانون در حال فعالیت در سمت معاونت مدیر کلی در  استانداری البرز می باشد و قرار داد و حکم وی بر خلاف قانون و نظر وزارت کشور و دولت تدبیر و امید صادر شده و همچنان  بر آن اصرار می ورزند ، ۱۲۰ میلیون ریال عیدی دریافت کرده است .

به گزارش روتیتر به نقل از یک منبع آگاه  که خواست نامش فاش نشود ؛ پسر استاندار که حکم معاون مدیر کلی و قرار داد کاری وی بر خلاف قانون و سیاست های دولت تدبیر و امید ،از سوی  استاندار فهیم و خدوم البرز امضاء و صادر شده است، ۱۲۰ میلیون ریال به عنوان عیدی دریافت کرده است .

ضربات استاندار البرز به جایگاه  دولت روحالی د رالبرز

این درحالی است که بر اساس قانون قرارداد و احکام  برادر ، پسر ،سریزدی معاون سیاسی ، حکم معاون سیاسی و چندین حکم صادره از سوی استاندار البرز بر خلاف قانون و مشی دولت صادر شده است . اما  مهندس طاهری استاندار خدوم البرز که بیش از خدمت به ایجاد اشتغال و پست های مهم و درجه دار برای برادر و پسر و دوستان خود از جمله رستم نژاد و دوستان آقای رستم نژاد مانند مدیر کل هلال احمر می اندیشد و این مهم بیش از سایر وظایفش نظیر ایجاد اشتغال در اولویت استاندار البرز  قرار گرفته است .

این اقدامات استاندار البرز  و اصرار وی بر دفاع از اقدامات غیر قابل دفاع و احکام بر خلاف قانونش سبب شده است تا مردم نسبت به نهادینه شدن سیاست ها و دستورات دولت روحانی بویژه منویات رییس جمهور محترم در  مختصات اقدامات و تصمیمات استاندار البرز به خصوص در انتصاب ها و رعایت عدالت و شایسته سالاری ناراضی و نا امید شوند.

چراکه اقدامات استاندار البرز بر خلاف سیاست ها و شعار های دولت مردمی و ولایی تدبیر و امید به شمار می رود و مردم شهید پرور استاندار البرز توقع برخورد قاطع و عاجل با این اقدامات را دارند.

در همین حال و در شرایطی که قرارداد های میلیونی برادر و پسر استاندار البرز انتقاد های بسیاری را بر انگیخته است عیدی های میلیونی پسر و معاونین استاندار البرز موجب نارضایتی مردم شهید پرور و دهک های پایین استان البرز شده است.

دریافت ۱۲۰ میلوین ریال عیدی توسط پسر استاندار بار دیگر پیکان انتقاد ها را بر تساهل و تسامح نهادها و مسولان نظارتی  و بالادستی استاندار البرز در عدم برخورد با اینگونه اقدامات  مهندس طاهری استاندار  خدوم البرز نشانه گرفته است.

گرچه ماه ها از زمان صدور نامه قاطع مقامات عالی دولت تدبیر و امید و وزارت کشور مبنی بر لغوئ احکام صادره برای چند تن از مشاوران و معاونان و مدیران کل استاندار البرز می گذرد اما استاندار البرز همچنان سعی دارد تا نشان دهد که بر احکام و دستورات خود پایبند و بر ایجاد اشتغال برای دوستان و بستگان و اعضای خانواده خود از هیچ اقدام و تلاشی فروگذار نخواهد بود حتی اگر این احکام و اشتغال ها بر خلاف قانون و مشی دولت تدبیر و امید و روح عدالت محوری باشد.

این در حالی است که انتشار تصاویر مستند قرارداد های میلیونی برادر استاندار البرز که ماهیانه ۷ میلیون تومان حقوق و مزایادر یافت می کند موج گسترده ای از انتقاد ها را بر انگیخت و سبب شد تا رییس جمهور محترم عملکرد و تداوم حضور مهندس طاهری استاندار خدوم البرز را زیر ذره بین و بررسی مجدد قرار دهد.

استاندار البرز از همان ابتدای انتصاب اقدام به صدور احکام  و انتصاب  سریزدی به عنوان معاون عمرانی، صداقت زاده به عنوان معاون سیاسی ، برادر خود ابوالقاسم طاهری به عنوان مدیر کل و پسر خود به عنوان معاون مدیر کل و توحید لو به عنوان مشاور ارشد و چندین نفر دیگر بر خلاف قانون و دستورات صریح رییس جمهور و وزیر کشور کرد که از همان ابتدا سبب شد تا  به ویترین و جایگاه دولت تدبیر و امید در استان البرز بر خلاف سایر استان ها نقد ها و نارضایتی هایی در سطح نخبگان و مردم و معتمدان وارد شود.

6 thoughts on “عیدی ۱۲۰ میلیونی پسر استاندار البرز/ضربات استاندار البرز به جایگاه دولت روحالی د رالبرز/آقای وزیر کشور ورود بفرمایید”
 1. با سلام خدمت همکاران مستقر در استانداری البرز نگاری نباشید دوران حکومت کوتاه عزیزان سمنانی و گسترش نوسازی به سر امده و علیرغم همه کار های اشتباه خبر خوب رفتن این دوستان نؤید بخش تحولی دیگر هستیم  

 2. متاسفانه نه تنها پسر استاندار بلکه علیرضایی  مدیر کل جدید و بی تجربه دفتر فناوری اطلاعات که از دوستان صمیمی رستم زاده در گسترش نیز بوده شب عید با جیب پر پول با توجه به حضور چند روزه قبل سال جدید به منزل تشریف برده  است واقعا اقای معاون استاندار فکر میکنند استان البرزکاخ سلطنتی أوست تأله در خبرهای جدید أمده است اقا شاهپور رستم زاده برادر تأتنی استاندار محترم است

 3. دوستان قرار داد دوستان محترم استاندار به شرح ذیل مبلغشون بی خودی شلوه نکنید:
  ١-اقاسید ابوالقاسم ٧٠ میلیون ریال
  ٢-اقا سید محمد طاهری ٢۵ میلیون ریال 
  ٣-خانم افروز بهرامی مدیر کل بهزیستی و مشاور استاندار ٢۵میلیون ریال
  ۴-حجت الإسلام جناب علیرضا خان توحیدلو  ۵٠میلیون ریال  

 4. دوستان خب چه اشکالی داره آقازاده محترم ۶ تومان از باباطاهر عیدی گرفته ۶ تومان هم از عمو قاسم. این که ناراحتی نداره مگه شما از فک و فامیلاتون عیدی نگرفتید؟

 5. سالی که نکوست از بهارش پیداست. هرسال به کارکنان استانداری و فرمانداریهای استان شب عید مقداری ارزاق و پاداش میدادند اما تو دولت تدبیر و امید به بهانه اینکه دولت قبلی همه بودجه را غارت کرده و چیزی نمانده که پرداخت کنند، این امر محقق نشد. متاسفانه برای خوداشون کلی عیدی و پاداش و … درنظر گرفتند و کلی هم در نوشابه باز کردند. بیچاره کارمندان با جیب خالی سر سفره هفتسین زانوی غم بغل داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *