• تیر ۳, ۱۴۰۳ ۱۳:۱۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

شهردار کرج از پروژه های منطقه ۱۱ بازدید کرد

Byrotitr

مه 23, 2014

روتیتر:پروژه های عمرانی در حال اجرا در منطقه ۱۱ توسط شهردار کرج رصد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر،علی ترکاشوند طی بازدید چند ساعته از منطقه ۱۱ در جریان کم و کیف اقدامات قرار گرفت.

در بازدیدی که علی ترکاشوند شهردار کرج به همراه کمالی زاده معاون فنی و عمرانی، قدسیان مدیر حراست، عطایی مدیر منطقه ۱۱ و جمعی از مدیران و مسئولان شهرداری کرج انجام دادند، اقدامات صورت گرفته و پروژه های در حال اجرا بررسی شد.

ترکاشوند در این بازدید ضمن نظارت بر نحوه انجام کار، جزئیات پروژه ها را مورد ارزیابی و تحلیل قرار داد.

شهردار کرج در بازدید میدانی از دو پروژه همزمان پلهای حافظ و حامی، برنامه زمانبندی تا رسیدن به بهره برداری را بررسی کرد و بر ضرورت انسجام بیشتر در جهت افتتاح پل حافظ در موعد مقرر تأکید کرد.

همچنین ترکاشوند در مورد پل مکمل حامی که به موازات پل فعلی در حال احداث است، در جریان آخرین اقدامات فنی و اجرایی و امور مربوط به تملکات ضلع غربی پل قرار گرفت.

شهردار کرج با اشاره به موانعی که بر سر راه پروژه های عمرانی شهرداری بوجود می آید، همکاری و همراهی سایر ادارات خدمات رسان را خواستار شد و ادامه داد: افتتاح و بهره برداری از طرح های شهرداری که عمده ترین آنها تقاطعات غیر همسطح است، برای عموم مردم و در نهایت برای شهر کرج منفعت دارد و موجب رفاه و آسایش خاطر شهروندان می شود. از اینرو هرچه زمان بهره برداری از این پروژه ها به تعویق بیافتد، شاهد افزایش زیانهای روحی و جسمی شهروندان و خسارتهای مالی خصوصاً در بحث هدر رفتن حامل های انرژی خواهیم بود.

ترکاشوند در ادامه بازدید خود از اقدامات عمرانی و خدمات شهری منطقه ۱۱، ضمن تشکر از مسئولین و پرسنل منطقه، کارهای انجام شده را مثبت و قابل تقدیر دانست و افزود: منطقه ۱۱ با توجه به موقعیت آن که در ورودی شهر کرج واقع شده، از لحاظ مسائل زیرساختی خصوصاً موضوعات ترافیکی و حمل و نقل شهری و زیباسازی محیطی در درجه اهمیت بالایی قرار دارد لذا باید روند کنونی که باعث تغییرات عمده ای در منطقه ۱۱ شده با جدیت ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *