• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۳۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

«غلام خالکوب» بازداشت شد

Byrotitr

ژوئن 3, 2014

روتیتر:رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری شروری خبر داد که اقدام به خالکوبی برای سایرین می‌کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری شروری خبر داد که اقدام به خالکوبی برای سایرین می‌کرد.

سرهنگ علیرضا محرابی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی اخبار واصله از شهروندان و ارجاع چندین فقره شکایات و گزارشات مردمی مبنی بر اینکه شخصی به هویت “ع. م” معروف به «غلام خالکوب» در منطقه نازی آباد اقدام به شرارت، مزاحمت برای نوامیس، و همسایگان، تجمع اراذل و اوباش در منزل خود و انجام اعمال خالکوبی بر بدن آنها و اخلال در نظم عمومی می‌کند، مراتب در دستور کار پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تحقیقات و احراز صحت پرونده‌ای تشکیل و پس از دستور از دادیار دادسرای ناحیه ۱۲ تهران عوامل این پایگاه، در هفتم خرداد ماه امسال، به آدرس فوق اعزام و نامبرده را دستگیر کردند.

محرابی گفت: در بازرسی خانه وی، مقادیری مشروبات الکلی دست ساز، یک عدد پایپ آغشته به شیشه و آلات و ادوات مربوط به خالکوبی کشف که به همراه متهم جهت سیر مراحل قانونی به پایگاه هفتم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ دلالت و پس از تکمیل پرونده در اختیار مقام قضایی قرارگرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *