• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۶:۴۴

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

بستر مناسب برای اجرای سریع پروژه های شهری فراهم شو

Byrotitr

ژوئن 3, 2014

روتیتر:رئیس شورای شهرستان کرج تاکید کرد: بستر مناسب برای اجرای سریع پروژه های شهری فراهم شود تا با بهره برداری به موقع از این طرح ها بتوان رفاه و آسایش را برای زندگی شهری مهیا کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر ،میر ابراهیم صدیق در بازدید از پروژه های عمرانی کرج با بیان این مطلب افزود: اجرای به هنگام پروژه های شهری علاوه بر اینکه زمینه ساز رفاه شهروندی است، انتفاع و آبادانی شهر را نیز فراهم می کند.

وی اذعان داشت: موفقیت در اجرای پروژه های عمرانی یکی از عوامل رشد و توسعه اقتصادی هر شهر است که با توجه به گسترش روز افزون شهرها و رشد جمعیت، تلاش برای موفقیت در اجرای طرح های عمرانی برای مجموعه مدیریت شهری باید در اولویت قرار گیرد.

گفتنی است، عضو شورای اسلامی شهر کرج در این بازدید شرایط و نحوه اجرای طرح ها و اهمیت آنها را مورد بررسی قرار داد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج نیز در این بازدید با اشاره به  اجرای تقاطع های غیر همسطح در کرج عنوان کرد:  احداث این تقاطعات از برنامه های مهم و کلان شهرداری کرج است که به منظور روانسازی ترافیک شهری انجام می شود.

کمالی زاده عنوان کرد: بهره برداری از پروژه های عمرانی با محور احداث تقاطع های غیر همسطح ضمن کاهش بار ترافیکی برخی از معابر پر تردد موجب افزایش ضریب ایمنی در بخش حمل و نقل نیز می شود.

وی بر فراهم آوردن زمینه های موثر در امر خدمت رسانی به شهروندان تاکید کرد و افزود: برنامه ریزی برای تحقق حداکثری خدمت رسانی در زمینه های مختلف از سیاست های مهم شهرداری و به تبع آن معاونت فنی و عمرانی است که این مهم به منظور افزایش سرانه های عمرانی و خدماتی انجام می گیرد.

این مسئول با اشاره به ظرفیت های ویژه و بالای شهر کرج بر اجرای پروژه های مورد نیاز مردم این کلانشهر تاکید کرد و اظهار داشت: این مهم با تکیه بر تدوین برنامه های کارآمد و تدابیر مدیریتی صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *