• تیر ۲۲, ۱۴۰۳ ۲۲:۳۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

پورمحمدی: خرده‌فرمایش زیاد داشتم

Byrotitr

آگوست 27, 2013

روتیتر:وزیر دادگستری گفت: در سازمان بازرسی کل کشور خرده فرمایش و امر و نهی در سازمان زیاد داشتم که البته همه آنها برای بهتر شدن روند کاری بوده است.

به گزارش  (ایسنا)، حجت‌الاسلام و المسلمین پورمحمدی در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان بازرسی کل کشور، اظهار کرد: حضورم در سازمان بازرسی کل کشور فرایندهایی داشت. من اخراجی دولت بودم و برچسب‌هایی بر من زده شد و من گزارشی‌هایی برای رهبر معظم انقلاب نوشتم و حضرت آقا فرمودند که اگر به سازمان بازرسی کل کشور بروم برای خودم خوب و برای سازمان بازرسی بهتر است.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: سختی کار در سازمان بازرسی زیاد بود اما در حال حاضر خدا را شاکرم که در این جایگاه حساس خدمتگزار مردم بوده‌ام. امیدوارم صحبت‌های رهبری در مورد سازمان بازرسی کل کشور محقق شده باشد.

پورمحمدی با اشاره به بخشی از سخنان آیت‌الله هاشمی شاهرودی در مورد خود گفت که سازمان بازرسی سازمان قوه قضاییه نیست، بلکه سازمان نظام است؛ زیرا برای کل نظام تلاش می‌کند و سعی کن کاری که انجام می‌دهی مفید باشد، زیرا مخاطبانت هر سه قوه هستند.

وی با بیان این که از دولت گذشته تشکر می‌کنم، ادامه داد: درست است ما با بخش‌هایی مشکل داشتیم اما بدنه دولت کارهای گسترده‌ای را انجام می‌داد علیرغم اینکه مشکلاتی در سطح بالا ایجاد می‌کردند باز هم از آن‌ها تشکر می‌کنم.

وزیر دادگستری افزود: در سازمان بازرسی کل کشور تلاش‌های بسیاری صورت گرفته است و من در این راستا خرده فرمایش و امر و نهی زیاد داشتم و از این بابت خواهان بخشش تمام همکارانم هستم که البته تمامی این رفتارها باید بهتر شدن روند کار بوده است چرا که ما در سازمان برای بهتر شدن روند کاری همه با هم دویده‌ایم.

رییس سابق سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی یک نعمت برای کشور و یک دستگاه سالم است. همچنین می‌توان گفت در حال حاضر کوه یخی ساخته شده که بخش کوچکی از آن فعلا مشخص است زیرا بخش‌های متنوعی در کشور ایجاد شده و این کوه یخ آرام آرام خود را نشان خواهد داد.

پورمحمدی بیان کرد: به عنوان وزیر دادگستری امیدوارم سرباز خوبی برای خانواده قضایی در دولت باشم. همچنین امیدوارم تمام تجربه و توانم را به کار گیرم چرا که هدف اصلی ما اجرای عدالت و تحقق حقوق مردم است؛ لذا سعی می‌کنم به عنوان کارگزار در دستگاه قضایی خدمت‌گذار باشم.

وی افزود: نسبت به دولت جدید خوش‌بین هستم؛ زیرا رویکردهای بسیار خوبی را مشاهده کرده‌ام. حساسیت به اجرای قانون حس مثبتی را در من به وجود آورده است و امیدوارم این فضا ادامه داشته باشد و ان‌شاءالله آنچه خواست مردم است به شکل مطلوبی ارائه کنیم.

پورمحمدی اظهار کرد: از حضور قاضی سراج در سازمان بازرسی کل کشور خوشحالم؛ زیرا دلسوزی،‌ پیگیری و تلا‌ش‌های ایشان قابل تحسین و تقدیر است و امیدواریم ایشان با روحیه نشاط‌انگیز و کمک کارشناسان در سازمان بازرسی کل کشور گام‌های بلندتری را بردارد. همچنین امیدواریم این راه با قوت و جدیت بیشتر تداوم پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *