• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۳۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

تاکید عضو شورای شهر بر حل سریع مشکلات مردم حسن آباد بالا

Byrotitr

ژوئن 22, 2014

روتیتر:عضو پارلمان شهری کرج با حضور در منطقه حسن آباد بالا، طی بازدید از مشکلات منطقه و دیدار چهره به چهره با شهروندان، بر حل سریع مشکلات و رسیدگی به دغدغه های ساکنین بویژه مهار آب های سطحی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی روتیتر: فاطمه اسکندری در جمع شهروندان اظهار داشت: پاسخگویی جزو وظایف ذاتی مسئولان است و اعضای شوراهای اسلامی بایستی پس از انتخاب نیز با حضور در حوزه های انتخابیه از نزدیک پای صحبت موکلان خویش بنشینند و پیگیر رفع دغدغه های مشروع آنان باشند.

وی در این بازدید که نبوی از کارشناسان با تجربه آب و فاضلاب شهری نیز در آن حضور داشت، بیان کرد: شهرداریها یکی از دستگاه های عریض و طویل اجرایی کشور هستند که به دلیل تنوع خدمات و وظایف، بیش از سایر ادارات در معرض قضاوت و داوری شهروندان قرار می گیرند و از همین رو، برای جلب رضایت آنها به عزم ملی و مدیریت جهادی نیاز داریم.

اسکندری در بازدید از چشمه آب سرد حسن آباد که منبع آن از کوه عظیمیه است، خواستار لوله کشی و انتقال آب به سمت عرصه های زیر کشت فضای سبز شد و خاطر نشان کرد: متاسفانه به دلیل عدم بهره برداری صحیح و بهینه از این نعمت الهی، این موضوع  به زحمتی برای ساکنین تبدیل شده و با جاری شدن به سمت معابر، خانه های شهروندان را نیز از نفوذ خود در امان نگذاشته است.

وی افزود: برخی خدمات جزو زیر ساخت های زندگی شهری محسوب می شوند و از مدیران اجرایی شهر انتظار می رود در عمل به وظایف ذاتی خویش بیش از پیش کوشا باشند؛ چرا که تحمل مشکلات و زندگی در شرایط سخت شایسته شهروندان فهیم کرجی نیست.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج ادامه داد: ترمیم، روکش، آسفالت کاری و جدولگذاری معابر سطح شهر از دیگر خواسته های شهروندان در این بازدید نیمروزه بود که امیدوارم در کنار موارد دیگری همچون توجه به زیباسازی، تنظیف و رفت و روب معابر، جمع آوری منظم زباله، نصب سطل های زباله، احداث پارک محله ای و افزایش سرانه فضای سبز، توجه به اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در فصل تابستان و… مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

اسکندری استفاده بهینه و بهره برداری مفید از آب این مایع حیاتی را در وضع کنونی که با کمبود شدید آب مواجه هستیم مورد تاکید قرار داد و از مسئولان قول گرفت در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع این مشکل و همچنین بازسازی و مرمت آسفالت و جدول گذاری آن پس از عملیات اجرایی اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *