• خرداد ۲۸, ۱۴۰۳ ۰۰:۱۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

رئیس دفتری که داعشی شد

Byrotitr

ژوئن 29, 2014

روتیتر:یک نماینده ائتلاف دولت قانون از رئیس پارلمان عراق به دلیل آنکه رئیس دفترش به یکی از سرکرده‌های داعش تبدیل شده، توضیح خواست.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر،«شفق نیوز» نوشت: «عالیه نصیف» نماینده ائتلاف دولت قانون امروز یکشنبه اعلام کرد که مدیر دفتر «اسامه النجیفی» رئیس پارلمان عراق که دوره ریاستش به پایان رسیده، به یکی از سرکرده‌های گروه تروریستی داعش تبدیل شده است و ما به همین دلیل نجیفی را بازخواست می‌کنیم.

وی طی بیانیه‌ای گفت: اطلاعاتی در دست است که «سعید العبیدی» رئیس دفتر اسامه النجیفی که طی ۴ سال گذشته در همین پست در حال فعالیت بوده، اکنون یکی از سرکرده‌های داعش است. مردم عراق از نجیفی می‌خواهند که موضع خود در این‌باره را اعلام کند و حقیقت را برای همه فاش کند.
رئیس دفتری که داعشی شد+عکس
نزدیک به ۳ هفته است که داعش، بعثی‌ها و سایر گروه‌های شبه‌نظامی مخالف بغداد در عراق به بسیاری از شهرها و استان‌های عراقی حمله کرده‌اند و در حال جنگ با ارتش عراق و نیروهای داوطلب مردمی هستند. در این میان تاکنون ارتش عراق پیروزی‌های زیادی کسب کرده اما در مقابل داعش که بر بخش‌هایی از شهر موصل سیطره یافته، انتقام‌جویی می‌کند و آخرین مورد جنایت آنها، قطع دستان دو کودک در این شهر به دلیلی که هنوز مشخص نشده می‌باشد. تروریست‌ها مادر یکی از کودکان را پس از اعتراض که فریاد می‌زد مگر از خدا نمی‌ترسید، کشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *