• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۴۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

روند اجرای پروژه های عمرانی در منطقه ۹ کرج رصد شد

Byrotitr

جولای 2, 2014

روتیتر:با حضور نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی، معاون فنی عمرانی شهرداری کرج و مدیر منطقه ۹، روند پروژه های عمرانی در این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وتحلیلی روتیتر ،اکبریان طی یک بازدید سرزده از منطقه ۹ شهرداری کرج، از نزدیک شاهد روند پروژه های اجرایی در منطقه قرار گرفت.

در این بازدید اکبریان با قدردانی از مجموعه شهرداری منطقه ۹ کرج در اجرای پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی، جایگاه این منطقه در بین مناطق را طبق نظر سنجی ازشهروندان مطلوب ارزیابی کرد.

این مسئول در خصوص اقدامات نمایندگان مجلس در راستای خدمت به شهروندان و برداشتن چالش های کاری افزود: رونق اقتصاد و بازار مسکن، رفع نگرانی مردم در مسائل مختلف و پایین آوردن نرخ تورم، همچنین کاهش نرخ بیمه و بازگرداندن آن به زمان دولت قبل و اصلاح ساعت کاری در ماه مبارک رمضان در اولویت کاری نمایندگان قرار دارد.

در ادامه مدیرمنطقه ۹ شهرداری کرج ضمن خیر مقدم گویی به نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد منطقه ارائه داد.

عباس سعیدی کیا با اشاره به جذب ۵/۹۴ بودجه عمرانی و کسب رتبه اول در بین مناطق ۱۲ گانه کرج اظهار داشت: منطقه ۹ شهرداری کرج توانست در بین مناطق کمترین هزینه را در هزینه های جاری داشته باشد و در تملکات موفق به کسب رتبه دوم شد.

معاون فنی عمرانی شهرداری کرج در ادامه این بازدید منطقه ۹ را مرکزیت و پیشتاز اجرای پروژه های شهری از جمله پروژه های تقاطع غیر همسطح شهدای دانش آموز و زیرگذر مهرویلا دانست و اظهار امیدواری کرد: شاهد تحولی جدید در راستای پروژه های خدماتی، عمرانی و فرهنگی در این منطقه باشیم.

کمالی زاده عنوان کرد: به زودی شاهد کلنگ زنی و شروع عملیات احداث تقاطع غیر همسطح در چهارراه هفت تیر و اتصال تونل و زیرگذر میدان امام به صورت همزمان با زیرگذر میدان مادر و دیگر پروژه های طراحی شده در سطح منطقه خواهیم بود.

این مسئول با اشاره به اینکه با اجرای پروژه مذکور گره ترافیکی کمربندی میانی شهر رفع خواهد شد، اظهار داشت: پروژه شهدای دانش آموز نیز با همکاری اعضای شورا و شهردار کرج شش ماه زودتر به بهره برداری خواهد رسید.

شایان ذکر است در این بازدید نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، معاون فنی عمرانی شهرداری کرج، مدیر منطقه ۹ کرج، معاونان اداری مالی، معماری شهرسازی و خدمات شهری منطقه، رئیس بازرسی منطقه حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *