• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۲۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

شهرداری کرج ترمز ساخت و سازها و تصرفات غیر مجاز را کشید/معاون دادستان کرج : احداث دیوار حایل توسط شهرداری در خط ۴ حصار ستودنی است

Byrotitr

سپتامبر 6, 2013

روتیتر :معاون دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان کرج از سطح منطقه ۱۱ و ساخت و سازهای حوزه استحفاظی مربوطه بازدید کرد.
 علی رضوان منش ضمن بازدید از روند اجرایی کنترل و نظارت در منطقه ۱۱ شهرداری و نحوه جلوگیری از ساخت و ساز  غیر مجاز گفت: احداث دیوار بزرگ حائل در خط ۴ حصار که با هدف پیشگیری از روند ساخت و ساز غیر مجاز در محدوده خط چهارم حصار به اجرا درآمده است، اقدامی ستودنی است.
وی در ادامه ضمن ابراز رضایتمندی از این اقدام در منطقه ۱۱ شهرداری کرج گفت: با این اقدام در منطقه از ادامه هرگونه روند تصرف اراضی ملی در محدوده های بالادستی و دامنه ارتفاعات خط ۴ حصار بطور اساسی جلوگیری می شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: با اتمام این عملیات و نظارت گشتهای کنترل و نظارت بصورت مستمر، امید است، ساخت و ساز غیر مجاز در این منطقه به طور کامل متوقف و به صفر برسد.
رضوان منش همچنین بر عملیات تخریب یک مورد ساخت و ساز غیر مجاز در باغات کلاک پائین و مراحل رفع آثار این بنا که بدون مجوز ساخته شده بود، نظارت کرد.معاون عمومی و انقلاب دادستان کرج در پایان بازدید از منطقه ۱۱ بر مقابله جدی با تخلفات ساختمانی تاکید کرد.
عطایی مطرح کرد: لزوم استفاده از ابزارهای نظارتی به منظور ایجاد سدی در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج نیز در این بازدید  استفاده از ابزارهای نظارتی را ایجاد سدی در مقابل ساخت و سازهای غیر مجاز دانست.حسین عطایی با اشاره به اینکه شهرداری منطقه ۱۱ اهتمام ویژه ای در انجام امور صدور پروانه ساختمانی در کوتاه ترین زمان ممکن دارد، تسهیل در امور صدور پروانه ساختمانی را از جمله اقدامات و راهکارهای مناسب به منظور پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز عنوان کرد.

این مسئول همچنین نظارت جدی بر ساخت و سازها را از دیگر اقدامات مطلوب در جهت جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز دانست. وی با اشاره به مطلب فوق کنترل و نظارت بر ساخت و سازهای بدون مجوز را امری مهم ذکر و عنوان کرد: این مهم به جد از سوی مسئولان منطقه پیگیری می شود.
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری کرج در ادامه سخنان اعمال مدیریت واحد در حریم شهری، استفاده از ابزارهای نظارتی و تصمیم گیری های متفکرانه را در کنترل و پیشگیری از معضل ساخت و ساز غیر مجاز موثر اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *