• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۵:۴۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

«نیمار» در انتظار پیشنهاد ۲۲۰ میلیون یورویی

Byrotit

اکتبر 21, 2018

روتیتر:نیمار در قرارداد با پار‎ی‎سن ژرمن بندی گنجانده که بر اساس آن می‏‎تواند تحت شرایطی خاص از این تیم جدا شود و اگر در تابستان قراردادی ۲۲۰ میلیون یورویی داشته باشد از پاریس می‎رود.

 

به گزارش روتیتر ، به نظر تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن آن طور که به نظر می‌رسد قرارداد نیمار را محکم نبسته و به این بازیکن وابسته نیست. اخیرا رسانه اسپانیایی کادناسر مدعی شده در قرارداد او بندی وجود دارد که اگر خود نیمار با باشگاهی به توافق برسد و آن باشگاه بتواند باشگاه فرانسوی را راضی کند ستاره برزیلی می‌تواند برود.

بنا به گزارشات بارسا معتقد است در طول مذاکرات با پی‌اس‌جی نیمار از پدر و مدیر برنامه‌هایش خواسته هر طور شده چنین بندی در قراردادش قرار دهند. منابع نزدیک به نیمار و باشگاه فرانسوی مدعی شدند در صورتی که در تابستان پیشنهادی ۲۲۰ میلیون یورویی برای این بازیکن برسد هم خود بازیکن و هم باشگاه به رفتنش رضایت می‌دهند.

این یعنی شاید رئال مادرید که شدیدا به دنبال جذب این بازیکن است بتواند او را از تیم فرانسوی جذب کند. هرچند تیم مادریدی تصمیمی برای پرداخت چنین پولی ندارد، مگر این که به عنوان قسمتی از این مبلغ بازیکنی را هم به پاریس بدهد.

در گمانه‌زنی رسانه‌ها بیشترین شانس برای جذب نیمار با این رقم بالا را فقط رئال مادرید دارد و البته گزینه دیگری که به میان است بازگشت به بارسا است که احتمالش زیاد نیست.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *