• تیر ۳۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۴۲

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

جمع آوری تابلوهایی که وجه فرهنگی ندارد ضروری است

Byrotit

اکتبر 21, 2018

روتیتر: سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت جمع آوری تابلوهایی که وجه فرهنگی ندارد؛ تاکید کرد.

به گزارش روتیتر: رحیم خستو در نطق پیش از دستور نود و هفتمین جلسه رسمی شورای شهر کرج با بیان آن که مهم ترین ویژگی شهرِ سالم داشتن زیبایی بصری و برخورداری از آرامش درونی است، اظهار کرد: وقتی خستگی و پراکندگی در نگاهِ شهروندان باشد بازخورد آن در رانندگی و رفتارها نمایان می شود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه بخشی از این تنش ها و نازیبایی های بصری را می توانیم با کمک یکدیگر کاهش دهیم، گفت: همکاری دستگاه ها در جمع آوری نازیبایی ها نقش موثری در فراهم آوردن آرامشِ شهروندان دارد.

این عضو شورا، ضمن یادآوری اقدام سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج برای جمع آوری ۲۰۰ تابلوی غیر مجاز و قدردانی از این اقدام، عنوان کرد: هنوز ۴۵۰ تابلوی دیگر در سطح شهر وجود دارد که بیش از ۲۵۰ تابلو می تواند غیر ضروری بوده و باید جمع آوری شود.

خستو افزود: نگاه ابزاری باعث شده که بعضی افراد فقط را پول ببینند و به موضوع مهمی مانند فرهنگ بی توجه باشند که نتیجه این نگاه رشدِ تابلوهای متعدد غیر ضروری است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در تذکر دیگر خود از معاونت شهرسازی و معماری خواست طرح بهسازی اتوبان تا پل حامی را هر چه سریعتر به سازمان های ذیربط ارایه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *