• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۰۰

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

شهرداری نبود روشنایی بلوار شهید ناصربخت کرج را پیگیری کند؛ فوت دو نفر در اثر تصادف

Byrotit

اکتبر 22, 2018

روتیتر:عضو شورای شهر کرج با تذکر درباره نبود روشنایی در بلوار شهید ناصربخت گفت: نبود روشنایی سبب شده راننده ۲۰۶ دو خانم کرجی را نبیند و برخورد این خودرو با این دو خانم سبب  فوت آنها شده است.

 

به گزارش روتیتر: رحیم خستو امروز در جلسه شورای شهر کرج که در صحن علنی شورا برگزار شد، اظهار داشت: زیبایی یک شهر بسیار مهم است و سبب تازه شدن روحیه شهروندان و رانندگی درست آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه اقدام سازمان سیما و منظر در جمع‌آوری ۲۰۰ تابلوی غیرمجاز اقدام بسیار مهمی بود، افزود: هنوز ۴۵۰ تابلوی دیگر در سطح شهر وجود دارد که بیش از ۲۵۰ عدد آنها غیرضروری است و باید جمع‌آوری شوند.

سخنگوی شورای شهر کرج با اشاره به اینکه از معاونت شهرسازی و معماری می‌خواهیم تا سریع‌تر طرح بهسازی اتوبان تا پل حامی را به سازمان‌های ذیربط ارایه دهد، گفت: این اقدام باید در دستور کار قرار گیرد زیرا برای ما بسیار با اهمیت است.

رسولی دیگر عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه ساماندهی بخشی از پل میدان سپاه بسیار مهم است و نیاز به بودجه دارد، عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام شده متوجه شدیم که دلیل به طول انجامیدن ساماندهی این پل عدم پرداخت بخشی از طلب پیمانکار است.

وی با بیان ایننکه از مدیریت جدید تقاضا می‌کنم هرچه سریع‌تر اعتبارات لازم و تجهیزات را در اختیار پیمانکار قرار دهد، بیان کرد: این پروژه برای شهر بسیار با اهمیت است.

نبیونی دیگر عضو شورای شهرکرج با اشاره به اینکه توجه نکردن به تذکرات شورا درباره نبود روشنایی در بلوار شهید ناصربخت سبب فوت دو شهروند شده است، گفت: این بار سوم است که درباره روشنایی بلوار شهید ناصربخت و بلوار شهرک یاس تذکر می‌دهم اما متاسفانه این موضوع هنوز پیگیری نشده است و به همین دلیل سبب شده راننده ۲۰۶ دو خانم کرجی را نبیند و برخورد این خودرو با این دو خانم سبب فوت آنها شده است.

وی با تشکر از سازمان سیما و منظر که کار خود را به خوبی انجام می‌دهد، گفت: از مسئولان شهرداری می‌خواهیم تا اقدامات لازم را برای تامین بودجه جهت اجرای اتوماسیون در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری انجام دهند.

همچنین در این جلسه تعداد کمیسیون‌ها از ۵ به ۹ و تعداد اعضای کمیسیون از ۷ به ۵ نفر تغییر یافت و اعضا هر کمیسیون مشخص شدند.

کمیسیون برنامه، بودجه، حقوقی و املاک با حضور مهدی حاجی قاسمی، احد رسولی، غدیر مهدوی، فرج‌الله ایلیات و رحیم خستو و کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با حضور اکبر سلیم نژاد، رحیم خستو، محمدحسین خلیلی اردکانی، منصور وحیدی و فریده بزنی برگزار می‌شود.

همچنین مهدی حاجی‌قاسمی، اکبر سلیم نژاد، محمدحسین خلیلی اردکانی، فرج‌الله ایلیات و حسین محمدی به عضویت کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک درآمده و کمیسیون محیط زیست و سلامت با حضور حسین محمدی، غدیر مهدوی، رحیم خستو، محمد نبیونی و عباس زارع برگزار می‌شود.

در کمیسیون خدمات شهری و ایمنی فریده بزنی، اکبر سلیم نژاد، حسین محمدی، محمد نبیونی و منصور وحیدی، کمیسیون معماری، شهرسازی و بافت‌های فرسوده احد رسولی، مهدی حاجی قاسمی، عباس زارع، رحیم خستو و فرج‌الله ایلیات و در کمیسیون سرمایه‌گذاری و مشارکت‌ها غدیر مهدوی، احد رسولی، محمد نبیونی، منصور وحیدی و سارا دشتگرد عضو شدند.

کمیسیون نظارت و تحول اداری با حضور محمدحسین خلیلی اردکانی، حسین محمدی، اکبر سلیم نژاد، فریده بزنی و منصور وحیدی و کمیسیون هنر و ارتباطات با حضور رحیم خستو، عباس زارع، اکبر سلیم نژاد، فریده بزنی و محمدحسین خلیلی اردکانی برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *