• تیر ۲۲, ۱۴۰۳ ۲۰:۵۵

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

مصاحبه ظریف، تحریم پرس‌ تی‌وی در آمریکا را شکست

Byrotitr

سپتامبر 12, 2013

روتیتر:شبکه تلویزیونی سراسری سی‌بی‌اس آمریکا روز پجنشنبه بارها بخش های منتخبی از مصاحبه وزیر امور خارجه کشورمان با شبکه تلویزیونی پرس‌تی‌وی را پخش کرد. [اینجا]

دکتر محمدجواد ظریف که قرار است بزودی به همراه رئیس جمهور برای شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل متحد عازم نیویورک شود در مصاحبه با شبکه پرس‌تی‌وی به زبان انگلیسی تشریح کرد که برخی از افراد، گروه ها و سودجویانی در داخل و خارج از آمریکا تلاش می کنند اوباما را در تله بیندازند.

نکته حائز اهمیت این که شبکه سی‌بی‌اس آمریکا بخش منتخب از مصاحبه وزیرخارجه کشورمان با شبکه پرس تی‌وی را به همراه لوگوی این شبکه در بخش اصلی اخبار شامگاهی و بخش های دیگر پخش کرد، در حالیکه این شبکه توسط ایالات متحده آمریکا مشمول تحریم است. در همین حال خبر مصاحبه ظریف با پرس تی‌وی ساعت ها خبر یک وب سایت شبکه تلویزیونی سی‌بی‌اس نیوز بود.

این موضوع نشان می دهد موضع‌گیری های دقیق و سنجیده، بیش از هر ابزار دیگری توانسته در شکستن دست کم تحریم رسانه ای شبکه پرس تی‌وی موثر باشد. اکنون گوش ها و چشم های زیادی در جهان در انتظار شنیدن سخن های جدید و رفتارهای منطقی و داهیانه هستند و این تشنگی به حدی است که سد تحریم ها را نیز می تواند بشکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *