• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۲:۵۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

تهدید خبرنگار و مدیر سایت روتیتر توسط حامیان یک مهره سیاسی بی تجربه

Byrotitr

سپتامبر 19, 2013

روتیتر: گفته بودند که شهرداری کرج طالب و خواهان زیاد دارد و برای آن سر و دست می شکنند ولی در مخیله هم نمیگنجید که تا این حد برخی از مهره های سیاسی بی تجره برای شهردار کرج شدن حاضر باشند به تمامی راه های غیر قانونی متوسل شوند و از اعتبار برخی از نهاد ها و دستگاه ها سوء یا حسن استفاده را ببرند .

به گزارش روتیتر، به دنبال انتشار مطالبی انتقادی و سازنده پیرامون انتخاب شهردار کرج مبنی بر لزوم پرهیز شورای شهر از انتخاب مهره های سوخته سیاسی و بی تجربه به عنوان شهردار کرج و همچنین لزوم پیروی شورای شهر کرج از نظرات مردم و نخبگان و عمل به رعایت شرایط مربوط به کرج در انتخاب گزینه شهرداری  طی چند روز اخیر ، حامیان یکی از کاندیداهای سیاسی و بی تجربه و بی تخصص که فقط دل به برخی مشاورانش بسته است و. حتی یک روز هم سابقه فعالیت در شهرداری را ندارد اقدام بضمن برخورد ها و تماس های غیرقانونی  خارج از عرف و قانون ،خبرنگار و مدیر سایت روتیتر(سید محمد میرحبیبی) را تهدید کردند که اگر از انتقاد دست نکشی با تو برخورد غیر قانونی می کنیم و عواقبش بر عهده خود است .

این افراد که ظاهرا فراموش کرده اند اینجا ایران اسلامی قانونمند و حکومتی اسلامی و قانونی است با تلفن های بدون شماره  طی روز گذشته اقدام به تماس با مدیر سایت روتیتر  و وی را به برخورد های غیر قانونی تهدید کردند . اینگونه برخورد ها با توجه به صحبت ها و توصیه های رهبر معظم انقلاب ، رییس محترم قوه قضاییه و وزیر محترم اطلاعات و رییس جمهور محترم ، نه تنها با خبرنگاران که با هر شهروند و ایرانی غیر قانونی و منع شده است و سال هاست (بعد از پیروزی  انقلاب اسلامی) که از این برخورد ها انجام نمی شود .

ولی ظاهرا این افراد که ارباب متبوعشان قصد دارد بدون تجربه و تخصص و تنها با لابی سیاسی بی اثر به شهرداری کرج با بیش از ۱۰۰۰ میلیار تومان بودجه دست یابد ، حاضر شده اند تن به رفتار و برخورد وتماس های و تهدید های غیر قانونی دهند تا سایت روتیتر را به عنوان یک سایت قانونی  اما منتقد برخی از  مسایل البرز و کرج را ساکت کنند حال با تهدید ، تطمیع و یا توسل به ابزار غیر قانونی .

در این میان اما افرادی که اقدام به این کار کردن  خود را از سوی برخی از نهاد های قضایی و امنیتی معرفی کردند که بعید به نظر می رسد نهاد های مردمی و عدالت گسترو … حاضر باشند اعتبار مردمی و شان قانونی و مشروعیت خود را به خاطر فردی در این حد و اندازه خرج کنند. که در این رابطه بی تردید می بایست مسولان مربوطه نهایت برخورد را با این افراد انجام دهند تا کسی به خودش اجازه ندهد که از اعتبار نهاد ها و دستگاه های حکومتی به نفع منافع خودش استفاده کند . چه اگر این افراد از سوی نهد یا دستگاهی مامور انجام کاری بودند هیچگاه به ادبیات ، برخورد و رفتارهای غیر قانونی  نمی شدند و اقدام به تهدید خبرنگار و مدیر سایت روتیتر نمی کردند.

در عین حال سایت خبری روتیتر از مسوولان مربوطه تقاضا دارد تا فقط برای جلوگیری از سوء استفاده از اعتبار نهد های قضایی و امنیتی با این افراد برخوردی قاطع داشته باشد تا حقوق مردم و اعتبار این دستگاه ها توسط برخی افراد مخدوش و مورد سوئ بهره برداری در راستای منافع شخصی قرار نگیرد . انشاءالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *