• تیر ۲۶, ۱۴۰۳ ۲۰:۰۳

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

افشاگری یک عضو شورای شهر کرج: می خواهیم مدیریت شهری را تثبیت کنیم اما اختیارش را نداریم/موفقیت چند عضو برای انحراف شورا از مسیر خدمت

Byrotitr

سپتامبر 21, 2013

یک عضو شورای شهر کرج گفت : اکثریت اعضای شورای شهر کرج قصد دارند مدیریت شهری را به دلیل تداوم آبادانی کرج تثبیت کنند اما متاسفنه دست هایی در کار هست که نمی گذارند.

به گزارش روتیتر به نقل از منابع آگاه ، این عضو شورای شهر کرج که خواست نامش فاش نشود تصریح کرد : تقریبا همه در شورا به این نتیجه رسیده اند که در بین گزینه های موجود آقازاده بهترین گزینه است و از سوی دیگر تثبیت مدیریت شهری یکی از اصلی ترین راهکارهای تداوم و شتاب بخشیدن به توسعه شهر ها است ، اما متاسفانه چند عضو شورای شهر مانع از تصمیم گیری صحیح اعضای شورای شرهر شده اند و نمیگذارند که آنها در فضایی آرام ، منطقی ، کارشناسی و مردم پسند به بهترین گزینه برای شهردار کرج برسند.

ایم عضو شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: از ماه ها قبل چند عضو شورای شهر کرج اقدام به زمینه سازی برای بی ثباتی کرج کرده اند بی آنکه گزینه ای مناسب به عنوان جایگزین داشته باشند . این چند عضو تنها به دنبال تصویه حساب شخصی خود با آقازاده هستند و حتی ذره ای به فکر خدمت به مردم نیستند.

این عضو شورای شهر کرج با تاکید بر اینکه هدف ما بقاء آقازاده نیست بلکه تداوم مدیریت شهری به عنوان یک اصل علمی و تجربی اثبات شده برای توسعه شهر ها ، است ، ادامه داد : عده ای برای اینکه به مقاصد نا مشروع خود در شورا و شهرداری دست یابند ار همان ابتدا سهم خواهی از شهردار را آغاز کردند و از سوی دیگر تخریب وی را اما به هیچ عنوان به گزینه جایگزین که حداقل بتواند درصدی از عملکرد آقازاده را تداوم  بخشد نبودند و بیشتر به دنبال انتخاب گزینه های ضعیف هستند تا مقاصدشان بیشتر و بهتر تامین شود.

این عضو ارشد شورای شهر کرج اظهار داشت : اکثریت اعضای شورای شهر کرج به این نتیجه رسیده اند که می بایست به تثبیت و تداو مدیریت آقازاده رای دهند اما برخی از اعضا به قدری سایرین را تهدید و فضای شورای شهر را مسموم می کنند که مانع از  تصمیم گیری صحیح می شوند .

این عضو شورای شه رکرج در پاسخ به سوالی مبنی بر علت عدم مقاومت اعضای شورا در مقابل این اعضا ، تصریح کرد : متاسفانه ای چند عضو از همان ابتدا با متشنج کردن فضای شوریا کرج و همچنین با اتهام زنی های مختلف به شهردار کرج شورای شهر را از مسیر واقعی خود منحرف کردند و آنرا در برابر مردم ، مسوولان و نخبگان قرار دادند  و الان نیز اگر شورا بخواهد به تثبیت مدیریت شهری برگردد این اعضا باز اتهام زنی ها و تهدید های خود را آغاز می کنند.

این مسوول تشریح کرد: تطمیع ها ، تهردید ها ، عقده گشایی ها و تصویه حساب های شخصی اختیار شورای شهر کرج را برای بهترین گزینه شهرداری سلب کرده است و به عبارت دیگر می توان گفت که متاسفانه چند عضو شوریا کرج را از مسیر اصلی خدمت به مردم و تثبیت مدیریت شهری خارج کرده اند و شورای کرج اراده بازگشت به اصل خود را ندارد.

این عضو اظهار امیدواری کرد : اعضای شورای شهر با کنار گذاشتن عقده گشایی های خود بتوانند بهترین تصمیم را برای شهر کرج و مردم شهید پرور آن بگیرند و در برابر سهم خواهان شورای شهر کرج بیاستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *