• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۴:۰۹

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

حامیان مدیران غیر بومی برای شهرداری کرج تیرشان به سنگ خورد؛ گزارشی از فعالیت های سایت خبری البرز در حمایت از مدیران غیر بومی وتخریب مدیران بومی

Byrotitr

سپتامبر 23, 2013

روتیتر ، سید محمد میرحبیبی : ترکاشوند موفق جایگزین آقازاده موفق  و شهردار کرج شد.حامیان مدیران غیر بومی و تخریب کنندگان مدیران بومی  شهرداری کرج تیرشان به سنگ خورد و علی ترکاشوند باسابقه ۴ سال فعالیت ، متخصص ، با کارنامه مشخص، باتجربه و بومی  شهردار کرج شد .

از ماه ها پیش برخی از افراد که نونشان را از شهرداری و پستشان را از همین مدیران بومی دارند سناریوی تخریب مدیران بومی از جمله مهندس آقازاده و مهندس ترکاشوند را به همراه برخی از رسانه هایی که مشخص نیست در این انتقاد ها به دنبال چه می گردند ، را آغاز کردند و تمام تلاش خود را به کار بستند تا فضای مناسب را برای انتخاب ا فرادی بی تجربه ، نا کارآمد بدون کارنامه مشخص و کاملا نا آشنا به کرج ایجاد کنند واز طریق القائات کاذب برخی از اعضای راه خدمت گم کرده ترا به سوی این مسیر نا درست سوق دهند.

استدلال های غیر منطقی با پوشش عناوینی همچون تلاش برای کلان نگری ، توسعه شتابان ، ناتوانی مدیران بومی و …  از سوی برخی از اعضا و با حمایت های پوچ و بی اثر یک رسانه آغاز شد و و در خط مقدم تخریب مدیران بومی مهندس آقازاده شهردار کم نظیر کرج را هدف تخریب ها قرار دادند.

گرچه در این انتقاد های تخریبی و غیر کارشناسانه  اسمی از علی ترکاشوند آورده نمی شد اما نوع نگرش و بیان انتقاد ها واز همه مهمتر تمجید هایی که از گزینه های کم تجربه ، سیاسی ، بی کارنامه ، کم تجربه و از همه مهمتر نا آشنا به کرج می شد نشان می داد که این افراد علاوه بر بسیج لابی های پشت پرده برای شهردار شدن جوانی سیاسی و بی تجربه  و یا مدیرانی نا آشنا به کرج برای شهردار شدن در تلاش هستند تا به اعضای شورا اینگونه القاء کنند که کرج نیاز به شهرداری غیر بومی و تغییر بههر قیمت ممکن دارد .

شبکه خبری البرز یکی از سایت هایی است که از همان ابتدا بدون ارایه هیچ دلایل منطقی اقدام به تخریب بی ثمر  آقازاده و حمایت ازبرخی نیروهای  شهردار در دور اول انتخاب سرپرست شهرداری کرج توسط شورای شهر ، کرد واز دوستان آقازاده به عنوان رقبای نا رفیق وی حمایت کرد.

وی در جهت انتقاد های تخریبی علیه آقازاده حتی از مصاحبه با برخی از اعضای شورای شهر همچون وحیدی و شریفی که تا دیروز حامیان قسم خورده شهردار بودند و فقط پس از رکورد زنی های آقازاده در مدیریت شهری به انتقاد ها و مخالفت های بی دلیل و غیر کارشناسی  پرداخته بودند ، دریغ نکردند.

تمام این فعالیت ها بی ثمر بود و شورای شهر بار دیگر آقازاده رابه عنوان سرپرست شهرداری به  جهت جلوگیری از ایجاد بی ثباتی در شهرداری که مورد خواست رانت خواران و سهم خواهان بیرونی و درونی بود ، انتخاب کرد.

شبکه خبری البرز که بزرگ ترین شکست کوچکترین فعالیت خود را تجربه کرد از آن زمان به بعد در لاک سکوت و بی اقبالی از سوی مدیران ، مسوولان و مردم شهر کرج روبرو شد. چه این سایت تا دیروز از حامیان سرسخت مهندس آقازاده بود و بی دلیل اقدام به انتقاد از وی کرده بود و به اخبار غیر منطقی و بی اثر مخالفان تا دیروز موافق وی بها داده بود .

درتمامی این  مدت گرایش و جهت فعالیت های خبری این سابت و برخی دیگر از اعضای شورای شهر کرج تخریب مدیران بومی و دفاع از شهردار شدن مدیران غیر بومی بود .مدیران غیر بومی که درصدی از توانمندی  سید علی آقازاده و علی ترکاشوند را نداشتند همگی مورد حمایت این افراد قرار گرفتند .

اما این بار این افراد جرات مخالفت های علنی با مهندس ترکاشوند را نداشتند  و سعی داشتند تا با ظرافت خاصی – به زعم خود –  زمینه را برای رای نیاوردن وی و انتخاب کاندیداهای بی تجربه ، سوخته سیاسی ، بی کارنامه ، و کاملا نا آشنا به کرج را فراهم آورند و در پشت پرده شانس و اقبال ترکاشوند را تضعیف کنند .

گرچه این افراد به تمجید ها و تعریف های بی بدیل از کاندیداهای بی تجربه و سیاسی و نا آشنا به کرج پرداختند آنچنان در به کاربردن الفاظ تمجیدی غلو کردن که از یک مدیر شهرداری به عنوان دانشمند یاد کردند و از یک کاندیدای بی تجربه و بیتخصص و بی کارنامه مرتبط به عنوان دارنده پشتوانه علمی و ملی یاد کردند . تمام اینتعریف ها و تمجید ها مانع از آن نشد که شورای شهر کرج به انحراف از مسیر خدمت به مردم کرج ادامه دهد و فردی نا آشنا ، بی تجربه و سیاسی را به عنوان شهردار انتخاب کند .

رای به ترکاشوند رای به تثبیت مدیریت شهری ، بومی گرایی ، تخصص ، کارنامه ، تجربه و مردم است

شورای شهر کرج  گرچه آقازاده را انتخاب نکرداما با رای به ترکاشوند – چه بپذیریم و چه نپذیریم-  به تثبیت مدیریت شهری ، بومی گرایی ، تخصص ، تسلط کامل به شهر و شهرداری  ، به کارنامه و به خواست مردم و دلسوزان کرج رای داده است و حامیان شهردار شدن افراد بی تجربه ، غیر بومی و غیر مردمی و حتی سیاسی را نا کام وبرای همیشه از صحنه تخریب مدیران و نیروهای این شهر و استان خارج و مشت آنان ونیت آنها را افشا و حنایشان را بی رنگ ساخت.

در این گزارش به انتشار برخی از تمجید های خارج شده حتی از غلو و زیاده گویی را منتشر می کنیم تا مردم و میوولان بدانند که چه گونه می شود بدون دلیل قانع کننده برای مردم هر روز از یک فرد تعریف و روز بعد آن فرد را تخریب کنیم .

چه همگان به یاد دارند که تا  دیروز از شبکه خبری البرز تا اعضایی همچون آقایان  ابوالحسنی ، وحیدی و شریفی و … چگونه از آقازاده دفاع می کردند و بدون دلیل امروز از او انتقاد های  تخریبی می کنند . بی تردید برای هز انتقاد و بویژه چرخش در گفتار و نگرش باید دلایلی قانع کننده و مستدل برای افکار عمومی و حتی وجدان خود ارایه داد . البته اگر وجدانی در کار باشد .

خلاصه ای از تمجید های شبکه خبری البرز از رقبای علی ترکاشوند شهردار انتخابی شورای چهارم شهر کرج:

رزومه دکتر نصیری، کاندیدای شهرداری کرج؛ دانشمندی از شهرداری تهران

برای آشنایی بیشتر شهروندان کرجی قصد داریم رزومه و کارنامه شش کاندیدای شهرداری کرج که از سوی شورای شهر برگزیده شده اند را به اطلاع شهروندان عزیز برسانیم. نامزدهای محترم می توانند در صورت تمایل رزومه خود را به ایمیل khabar31@yahoo.com برای ما ارسال نمایند

 

رزومه دکتر علی رضایی میرقائد؛ کاندیدایی مدرن با پشتوانه ای ملی
علی رضایی مدیر جوانیست که برخلاف سنش تجربیات فراوانی در مدیریت کلان و در بخشهای گوناگون سیاسی، بین المللی، اجتماعی، عمرانی و شهرسازی دارد. وی از میان شش گزینه منتخب شورای شهر برای تصاحب کرسی شهرداری کرج  رای نخست را آورد


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *