• مرداد ۱, ۱۴۰۳ ۰۳:۴۷

روتیتــر

پایگاه خبری، تحلیلی

آقازاده مطرح کرد: افزایش بیش از ۸۵ درصد بودجه فضای سبز طی ۴ سال گذشته/ نگاه به دانش روز، مهمترین عامل موفقیت سازمان پارکهای کرج

Byrotitr

سپتامبر 27, 2013

روتیتر:شهردار کرج از افزایش بیش از ۸۵ درصدی بودجه در بخش فضای سبز شهرداری کرج طی چهار سال گذشته خبر داد.

به گزارش روتیتر،سید علی آقازاده پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج با اشاره به اینکه طی چهار سال گذشته بودجه شهرداری هر سال به طور متوسط ۲۵ درصد افزایش داشته است، رشد بودجه سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج را هر سال به طور میانگین دو برابر اعلام کرد.
این مسئول استفاده صحیح از بودجه توسط مدیریت سازمان پارکها را یکی از عوامل مهم در افزایش درآمد این سازمان ذکر و عنوان کرد: انجام کارهای تخصصی و بدون حاشیه موجب پیشرفت اقدامات در زمینه افزایش فضای سبز شهری شده است.
وی توسعه متوازن فضای سبز در شهر را دلیل متمرکز شدن مدیریت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج در کار دانست و بر حمایت مدیریت شهری از این اقدام بزرگ تاکید کرد.
شهردار کرج نقش برجسته شورای شورای سوم را در این امر خاطرنشان کرد و گفت: شورای دوره سوم با رویکرد مثبت اقدامات ارزشمندی در بحث ارتقاء سرانه فضای سبز داشت.
نگاه به دانش روز، مهمترین عامل موفقیت سازمان پارکهای کرج
شهردار کرج، نگاه مدیریت سازمان پارکها و شهرداری کرج به دانش روز را مهمترین عامل موفقیت این سازمان بیان کرد و افزود: نگاه به مشکلات روز شهروندان نقش بسزایی در برقراری ارتباط بین شهروندان و مدیریت شهری داشته است.
آقازاده با اشاره به اینکه نمایشگاه بین المللی گل و گیاه کرج در میان کلانشهرهای کشور حائز رتبه های برتر است، عنوان کرد: با نادیده گرفتن شهر تهران، کرج جز سه کلانشهر برتر در فضای سبز شهری است.
این مسئول تربیت نیروهای برجسته در سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج را از دیگر عوامل موفقیت این سازمان ذکر و عنوان کرد: تعداد قابل توجهی از جوانان در سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج مشغول به فعالیت هستند که این مهم بدنه کارشناسی سازمان را تقویت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *